Денил Дискрет ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Изгрев, бул.САМОКОВ, 28, вх. Д, ет. 13, ап. 7&markers=София,Район р-н Изгрев, бул.САМОКОВ, 28, вх. Д, ет. 13, ап. 7

Денил Дискрет ООД

absolutno podkrepqm tova,koeto sa napisali vsi4ki!Izdurjah 1 den!naj-lo6iqt edin den v jivota mi.izbqgvajte vsqkakvi kontakti

двамата братя са изключителни арогантни и нямат никакво уважение към служителите си. работил съм преди години с тях и бях отвратен от отношението им. никога никой да не започва там.

.. .... ....-световно неизвестни тутракански .....,експлоататори които трябва да влязат в затвора веднага.НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В ДЕНИЛ-просто условията са кошмарни-карат те да се чувстваш нищожество,пари от дъжд на вятър.НЯМА СМИСЪЛ ДАЖЕ ДА СЕ ПРОБВАТЕ.

такааа,за всички,които се чудят дали да почнат работа в Денил,да ви кажа-бягайте много бързо от там,защото веднъж почнете ли-няма измъкване.Работих почти 8 месеца в един от техните магазини и мога да ви кажа,че съм слабичка,но там отслабнах с 10 кила за 1 месец.Абсолютно редовно те унижават и тормозят психически,подписваш записна заповед,според която плащаш 5000 лева,ако напуснеш преди да си работил 3 години там!Няколко пъти след като успях да напусна ми пращаха писма,че ще ме съдят!!!Първите 2 месеца работиш почти без да почиваш и не взимаш никакви пари!По нататък се взимат пари,да,успях да взема няколко пъти по 650 лева,ама извинявайте,ама като отидеш на работа чистиш всичко и всеки ден по 5-6 часа и ти крещят,че не можешп да чистиш,като това влючва-оборка пред и зад магазина,миене на пода,тоалетната,бърсане на прах,чистене на паяжини и едновременно обслужване на клиенти!А ако случайно изпуснеш клиент и не му продадеш нещо няма да ви говоря какво става!!!Ако му продадеш пък ти се карат защо не си му продал още!!!А пари почват да се взимат ,когато си издържиш изпита,а това става след 2-3 месеца!!!Говоря за Пловдив,а това беше преди 4 години,до колкото знам злата управителка,която е стара мома без деца и е от 12 години там,все още е там,така че бъдете сигурни,че тая женчуга ще ви стъжни живота,не защото го заслужавате,а защото го прави с удоволствие-тя е един ненадминат енергиен вампир и абсолютно зъл човек,ако отидете на интервю там ще го разберете веднага!!!А ,да,и на всичкото отгоре тя си присвоява доволна част от вашата заплата,защото според нея не денил трябва да ни плаща,а ние трябва да плащаме на денил заради обучението ,което са ни провели!!!Абе хора,пак казвам,никога за нищо на света не почвайте работа там!!!!

Денил е готина фирма и братята са свестни пичове, о тав че някой е от село и не му светва....си е негов проблем.

Цървули бягаите там не плащат и работи се по 30 дена по 16 часа .работил съм при тях страшно е
колеги отслабнаха с 30 кила.така 4е сами си направете сметката дали искате да о4аствате в Сърваивар Експедиция ДЕНИЛ

Искам да споделя мнението си за Денил гр.София, за Варненският им офис нямам впечатления,но за София да:А именно, шефовете са отврътителни с държанието си и даването на власт в ръцете на некомпетентни и арогантни хора, които се възползват от това за сметка на подчинените си ,заплатите са абсурдно ниски, хората нямат право дори да отидат на обяд или до тоалетна.Управителя на новият им магазин намиращ се на бул.Цар Освободител г-н ...... е бюдолизец и подмазвач, а всъщото време с парите дадени му за заплати и текущи разходи .... ....... ......... и е неадекватен на работното си място.Наемат фирми подизпълнители за текущи ремонти и не им заплащат дължимите хонорари, отнасят с работниците им като с тяхни слуги ,макар че става дума за хора от чужда фирма. Ами да обобща с две думи : Това е фирма в която все още си мислят че "робовладелският строй" не си е отишъл или поне се опитват да го върнат .

това е еквивалент за ад на земята!!! Друго няма смисъл да пиша...

НИЩО ХУБАВО ЗА ТАЗИ ФИРМА! НИКАКВО УВАЖЕНИЕ

тук само психясваш.микакво отношение към служителите. ама никакво. а парите са подиграВКА