Денил Дискрет ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Изгрев, бул.САМОКОВ, 28, вх. Д, ет. 13, ап. 7&markers=София,Район р-н Изгрев, бул.САМОКОВ, 28, вх. Д, ет. 13, ап. 7

Денил Дискрет ООД

Като клиент на Денил мога да кажа, че напоследък спестяват от конци и хастари на костюмите. Почти веднага след като си купя нещо се разшиват копчета, един от панталоните ми направо го дадох за допълнително зашиване като се има предвид, че съм с норално тегло. Костюмите им са за по 500-600 лева и в момента смятам, че каквото ще си купувам от Денил ще е при намаление 60%. Тогава цените отговарят на качеството, иначе не си струва. Сега има два костюма, които си купих февруари месец и вече хастарите им са изпомачкани, защото явно не са фиксирани добре, но като се има предвид, че ги взех за по 250 лв, бива!
Другият момент е арогантното държане на управителката в Пловдив ............ Тя явно смята, че аз съм длъжен да си оставям заплатата в нейния магазин, а тя да взима процента от оборота. Нещо се е объркала.
Денил имат невероятни перспективи в тази криза при тези цени, в София вече затвориха два от магазините си, за разлика от други години вече нямат този асортимент. Ама тяхна работа, те ще стоят с залежала стока при тези цени и отношение...

Здравейте! Не съм работил там, но бах на интервю. Не стигнах до втроро. Предложиха ми с 200 лева по- малко от работата, която работех по това време. Единствената причина да кандидатсвам там беше, че парите в старата ми фирма не бяха достатъчно.... Да НЕ си помислите, че говоря за четрицифрени суми....
Г-на се опита да ме убеди колко некадърен съм и как няма да се справя...а 10 годишният ми стаж в сферата не се обсъждаше!

И такаа....

Ако си нов клиент се скъсват да те ухажват, особено Миро от Славейков. Ако вече си лоялен ( ще рече, да купуваш десетки костюми и ризи през годините) - кучета те яли :-).

Абе важното е намаления да има, че то с тая криза, ние горките клиенти само намаленията чакаме!

Хайде ДЕНИЛЦИ, пускайте 70% РАЗБИВАНЕ,че да си купим някоя дрешка!

Поздрави,
Лоялен ( вече само към намаленията) клиент.

Само ще ви кажа, че кандидатствах в тази фирма и ми беше зададен въпросът: Ако ми направиш една свирка, ще те взема на работа?!
Сами си правете изводите колко арогантни хората управляващи тази марка......Нямам думи

По принцип не участвам в такива коментари, тъй като мнението на всеки е индивидуално, но в случая съм толкова афектирана, че не мога да остана безразлична. След 1-вото интервю за ОА ( офис асистент ) бях поканена на 2-ро, на което присъстваше и единият от собствениците. Боже, този човек или има някаква висша форма на комплексария, или си има сериозни психически отклонения - мисли, че е Бог, съвсем не преувеличавам, освен, че по време на интервюто се опитваше по всякакъв начин да те убеди, че за нищо не ставаш, за да може да ти даде възможно най-ниската заплата ( 500 лв за 9 часов работен ден 6 дни в седмицата ) , а на всичко отгоре има наглостта да ти каже, че не може да ти даде по-малко, защото прекалено много уважава себе си. Всяка негова дума е изпълнена с цинизъм, арогантност и подигравателност, говори пълни глупости, използва неуместни и некомпетентни шеги. Освен това по време на интервюто му звъня някаква жена, с която се държеше като с парцал ( какво ли не правят някои жени, за да се докопат до мъж с пари ) . Също така минаха няколко негови служители и той им се развика като на животни да минават от дясната страна на жълтата линия ( на земята имаше някакво очертание ). Не знам колко неуважаващ себе си човек трябва да си, за да работиш там. Изказвам искрените си съболезнования на всички служители.

Недопустимо и арогантно държание на служителка на Денил/Denyl!

Бяхме на почивка в Златни Пясъци в началото на Септември тази година. Една от вечерите решихме да погледнем какво се продава в Денил. Те са наслагали доста големи магазини с витрини, точно на топ местата на главната алея на златните. Бяха дори залепили надписи от рода „РАЗБИВАНЕ” на цените и просто не издържахме да влезнем. По принцип рядко си купуваме дрехи от България. Вече е много по-изгодно да отскочиш за един уикенд до Австрия или Германия, където, въпреки че плащаш самолет и хотел, взимаш дрехите на 50-60% по-ниски цени от България и хем купуваш качествено, хем спестяваш пари, хем се разтоварваш. Но така или иначе влизаме ние и си говорим, че е добре да погледнем дрехите, защото уж са качествени, имайки предвид, че Денил се позиционират като фирма с привличаща реклама, станаха няколко пъти Superbrand, Супербранд за България и т.н.
В следващите секунди се случи нещо НЕВЕРОЯТНО и НЕВЪЗМОЖНО. Иззад тезгяха някакво момиче – около метър и четирдесет взе да крещи с всичката си сила:
„Какво казахте?”, „Дрехите ни били уж качествени, така ли?”, „ЗАБРАНЯВАМ ви(!?!?!) да си говорите такива неща!”, „Напуснете ВЕДНАГА(!?!?!?!) магазина!”, „Ако до 1 минута не сте напуснали магазина ще извикам охраната” и т.н.
Ние изпаднахме в ТОТАЛЕН шок!!! Чужденците, които кротко оглеждаха уж намалените цени, но никой не си и мислеше да купува ризи по 40-50Евро, при условие, че в техните държави е много по-евтино, гледаха уплашени и невярващи - как може продавачка да вика по този начин на клиенти, които са влезли преди 15 секунди в магазина и нищо лошо не са направили!?!?!
Учудването ни се увеличи, когато поискахме от изпадналата в бяс продавачка да извика управителя и тя ГОРДО каза, че ТЯ Е УПРАВИТЕЛ на този магазин!!?!?! О, боже!!!!!
Та ето по този начин се държат в магазините на Денил/Denyl! Така „управителите” на магазини обучават другите служители на вежливо обслужване – като КРЕЩЯТ в несвяст на клиентите...Тия хора не са чували, че клиентът поне в 60-70% от случаите има право и ако не е ограбил магазина, НЯМА нужда да се гони с охрана!!! Да не говорим за ниво и начини на общуване с клиенти, поведение в проблемна ситуация и т.н. А ситуацията въобще не беше проблемна. Чудим се, какво би станало, ако КЛИЕНТ ядосан от това, че дрехата му се е оказала с дефект или е пуснала боя и сега мяза на парцал, нахлуе в магазина!?!?! Какво ще правят тогава??? Може би директно ще го застрелят?
По принцип мислихме да пишем до Денил/Denyl, но като видяхме самочуствието на тази „управителка” и как беше убедена, ЧЕ ТОВА е ПРАВИЛНИЯ начин да общува с клиентите, се отказахме-явно това е стил на работа в Денил/Denyl.
Ще завършим с кратки съвети към шефовете на Денил/Denyl как бихме постъпили, ако бяхме ние „управителката” на техния магазин. Хубаво ще е да си ги запишат и да проведат 60 секундно обучение в магазините си. Ако го направят може и доста пари да изкарат:
Първо – НЯМАШЕ да слухтим какво си говорят клиентите, защото малко прилича на времето преди 10 ноември, а „управителката” беше около 20-22 годишна, т.е. няма опит от времето на комунизма!
Второ – и да сме чули „нещо”, НЯМАШЕ под никаква форма и по никакъв начин да се намесваме в разговорите на клиентите!
Трето – Ако пък толкова сме и засегнали егото, препоръчваме на „управителка”-та и останалите служителки в магазините на Денил/Denyl следните думички и начин на поведение:
Реплика: „Здравейте, добре дошли в Денил, как е почивката, харесва ли ви в Златни Пясъци” „Чувам че имате някакви резерви към нашата марка, искате ли да ви предложа нещо, на което не можете да устоите?”
Действие: Отива в склада, изкарва от заделените за роднини дрехи с истинско намаление, предлага ни ги с усмивка и ни кара да се почустваме ”специални клиенти”
Нашата реакция: Щастливи си купуваме, получаваме визитка и както от 4-5 години ходим на златните ставаме от „колебаещи се” – „фенове” на марката!
Ще кажете - това в България не може да се случи. Ще добавим - в България може и да се случи, но в Денил/ Denyl НИКОГА!
ИЗВОДЪТ - ИЗБЯГВАЙТЕ магазините на Денил/ Denyl , където има сериозна опасност да ви обидят, нагрубят и дори изкарат с охрана, ако не възхвалявате дрехите им. Ако все пак сте шампиони по борба, владеете отлично бойни тактики и сте добре въоръжени – можете да рискувате да погледнете не само витрините. Ако имате някакви резерви относно качеството на дрехите, влизайки в магазина ДРЪЖТЕ устата си затворена, дори е добре да си я залепите предварително с някаква лепенка!
Много се съмняваме, но ако все пак в Денил/ Denyl се интересуват от мнението на клиентите им, четат форуми и искат да ни се извинят по подобаващ начин, могат да пишат на [email protected]!

ЩОМ НАМИРАТЕ ВРЕМЕ ДА ПИШЕТЕ ПО ФОРУМИТЕ ЗНАЧИ НЯМАТЕ ВРЕМЕ ДА РАБОТИТЕ -ЛЕСНО Е ДА НАВРЕДИШ НА НЯКОЙ КОЙТО Е СЪЗДАЛ НЕЩО И ТО НЕ Е ТВОЕ И НЕ ИСКАТ ДА ГО РАЗДЕЛЯТ С ТЕБ.ИЗКАЗВАТЕ МНЕНИЕ ОТ ВАША ГЛЕДНА ТОЧКА - И ВИНАТА Е НА РАБОТОДАТЕЛИТЕ , КАРАТ ВИ ДА РАБОТИТЕ -УЖАС, ВМЕСТО ДА ВИ ПЛАЩАТ КОЛКОТО ПОИСКАТЕ И ДА ПИЕТЕ КАФЕТА И ДА ПУШИТЕ ДА ЗАКЪСНЯВАТЕ -ТЕ ВИ КАРАТ КА РАБОТИТЕ -ТЕ ИСКАТ ДА ВИ НАУЧАТ НА НЕЩО НАПРИМЕР ЕДНА ЗАБРАВЕНА ДУМА - ТРУДОВА ДИСЦИПЛИНА ,КФАЛИФИКАЦИЯ ,ОБУЧЕНИЕ-ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ -ВИЕ ОТ ФОРУМА ЗНАЕТЕ ВСИЧКО-ДАЖЕ Е ОБИДНО ДА РАБОТИТЕ-КОЙ РАБОТИ? АМИ БЕДНИТЕ.ВИЕ СТЕ ТОЛКОВА УМНИ,ИНТЕЛИГЕНТНИ,ХОРА С ИДЕИ С ОБРАЗОВАНИЕ-ВМЕСТО ДА СЕ УНИЖАВАТЕ ДА ТЪРСИТЕ РАБОТА ,ПОЧНЕТЕ СОБСТВЕН БИЗНЕС-ДА ЛЕСНО Е.САМО СИ ГО ПОЖЕЛАЙТЕ И ГОТОВО.ЕТО ОЩЕ НЕЩО ЗА БЪЛГАРСКИЯ СИНДРОМ-НЕ НА МЕН ДА МИ Е ДОБРЕ А НА ДРУГИТЕ ДА ИМ Е ЗЛЕ.

Работих в Денил около 10 месеца. Вярно е че напрежението е голямо , но си струва да стиснеш зъби , защото нещата които научаваш там трудно ще научиш другаде там не само се учиш как да работиш , но и да спазваш работна дисциплина . Вярно е че условията на труд не са добри откъм пари и почивка , но аз лично не съжалявам че съм работила там .

за тази марка знам отвратителни неща и ще се постарая много хора да го разберат. най вече за собствениците те са просто едни тъпи селяни. а също така да не говоря и за качеството на дрехите им отврат, имат и големи надценки 500%. УЖАС

iskam da popitam zlatna ima6e li nqkakvi posledstviq sled kato napusna za6toto i az imam namerenie da napuskam no me zapla6vat 4e 6te me globqt s vuprosnite 5000 lv i nz kavo da pravq