Денил Дискрет ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Изгрев, бул.САМОКОВ, 28, вх. Д, ет. 13, ап. 7&markers=София,Район р-н Изгрев, бул.САМОКОВ, 28, вх. Д, ет. 13, ап. 7

Денил Дискрет ООД

здр. мили хора искам да питам , по точно да получа инфо. за фирмата, позицията за която кандидатствам е Продавач- Консултант, моля които може да даде малко инфо. относно раб. заплата, раб. време , осигуровки и дали си струва изобщо благодаря Предварително

за господа Арабадйиеви няма роднини, няма мъж, няма жена. Изискванията са едни и същи.
Благодаря на Ели за редовните включвания.
Дано накога работим пак заедно.

Здрасти Марио :) Всичко много хубаво е написано. Само си забравил да споменеш, че си племенник на господа Арабаджиеви (собствениците) и като такъв малко или много се ползваш с преференции.

Напуснах, защото работих на сезонна работа и нямаше как пък и съм студентка! Хора повярвйте ми АЗ наистина съм доволна! Не казвам, че тези които не са лъжат, но и аз КАЗВАМ ИСТИНАТА! Уверете се сами ако желаете! С добри чувства го казвам :)))

Грешиш много да знаеш!!! Ако желаеш мога да ти дам цялата информация за себе си и снимки ще ти пратя ако искаш и скайп ще ти дам, за да се увериш, че наистина съм много доволна от Денил! Ако желаеш само кажи...и ще ти разкажа всичко :)))

Щом са "номер 1" защо си напуснала? То е ясно на кой се вярва, а тези 1-2 положителни мнения са от вътрешни хора, не се опитвайте да подлъжете кандидатите, не струвате пет пари!

"Тези 400 лева", както им казвате се взимат, даже още доста повече отгоре!!! Аз вече почвам да си мисля, че 90 % от българите са страхливци и лигльовци щом всички се оплаквате!!!! ДЕНИЛ СА НОМЕР 1!!! Изплатили са ми всичко до последната стотинка!!!

Днес бях на интервю за работа като продавач-консултант във въпросната фирма.
Искам да кажа че един себеуважаващ се човек не би изтърпял дори цялото интервю
камо ли да започне да работи с подобни хора. Човекът, с който говорих беше меко
казано нагъл, невъзпитан и мога да ви уверя,
че на нито едно интервю в друга фирма не биха си позволили да се държат така с вас.
Разговорът започна така: \"Имаш 4 минути и незнам си колко секунди да ме впечатлиш,
разкажи ми за сексулания си живот или за нещо друго .... (мазен смях) шегувам се разбира се\"!!!!!!!!!!!!!!!!
Представяте ли си!!!!! Още с това изречение се замислих да прекратя разговора,
но си казах, че това е само едно интервю, ще го изтърпя до края някак си. Да ама не!
В следващите няколко минути с въпросният ...... проведох най-абсурдния разговор през живота си.
След обичайното представяне което направих за себе си той ми каза - \"Задай сега въпросите които теб те интересуват\"
Естествено зададох най-обичайните въпроси от които се интересува човек за евентуалната си нова работа,
а именно - работно време, осигуровки и заплата.Веднага бях контрирана - \"ама какво значи работно време?
ние имаме няколко магазина и на всичките работното време им е различно\"
еми аз ли аджаба трябва да знам за кой магазин става въпрос?Следващ абсурд, с които той продължава-
осигуровките вие си преценявате на каква заплата ще бъдат, ако искате ще ви осигуряваме на реалната заплата,
но съответно ще получавате по-малко пари, но нали знаете че не е в изгода нито на работодателя,
нито на служителя да получавате осигуровки на пълната заплата\"!!!!! Как ли пък да не е в моя изгода,
разбира се че е в моя изгода му казах, по-скоро не е в тяхна и в един момет се опитват да изкарат така нещата
че ти да се почустващ виновен че взимаш по-малко пари.Чудя се накъде по-малко от тези които той каза, трябва
да си избера дали да ме осигуряват на минималната заплата около 300 лв. или на тази
която реално ще взимам-около 400 лв.Какъв смях само,голям избор ми дават няма що!!
Най-вече съжалявам за това че не прочетох тук коментарите
преди да отида на интервюто, защото поне нямаше да си загубя времето.
Чета тук че много хора, които са работили при тях съжаляват много за изгубените си време и много нерви...
Хора разбрете - не си заслужава дори на интервюто да ходите освен че не трябва за започвате там работа!!!!
Не се унижавайте, разберете, че аз видях с очите си за какво става въпрос!!!
Следващ абсурд - \"ама вие какво ме нападате с тия въпроси, такива неща като заплата се обсъждат на
следващи интервюта, сега не се говори за това (сигурно сме в Secret services си мисля) ,
на вас само цифри са ви в главата, само за пари мислите\" Такаааа ли??????? Ами май никой не работи за едното
благодаря, нали така!
Значи според тях под \"нападение\" се има в предвид да попиташ каква заплата ще получаваш,
ами да го беше обяснил това преди да кажеш - \"задайте си въпросите които ви интересуват\" ,
можеше най - просто да изясни че заплата сега няма да се коментира ама той
\"не, това е нападение да ме питате за заплатата\". Да не говорим че и тя е една смешна -
400 лева ми каза че ще взимам твърдо (което не е много сигурно) + процент продажби.
Ама така като чета другите коментари едва ли ще ги взема и тия мизерни 400 лева,
а по скоро ще получа много унижение и нищо друго. Като започнахме да коментираме заплата той каза,
че се работи около 200 часа месечно - т.е. 6 дни в седмицата и ми каза -
\"ще работиш определен брой часове по някаква ставка\" Забележете израза \"някаква ставка\"
ама каква е ставката питам аз, едва стана ясно след един куп ненужна информация която ми избълва този.
На финала му казах - \"вижте какво (забравих да спомена че през цялото време аз му говорих на Вие, а той още от началото си започна на ти)
няма смисъл да си говорим повече празни приказки и да си разтягаме локуми\"
вече толкова ми беше писнал този разговор и въпросния човек срещу мен, на които явно му липсваше
доста сиво вещество в главата. Съжалявам ги такива хора като него, а още повече съжалявам хората, които по
една или друга причина са имали нещо общо с тази фирма.

Искам да кажа,че работих в Denyl 4 месеца миналото лято в Златни пясъци и видях само хубави неща! Denyl предлага изключително комфортно работно място и отлично заплащане, отношението към служителите е страхотно! Който не са го одобрили за интервю и за работа значи, че просто не става за там!Фирмата предлага перспективи за професионална реализация и развитие! КОЙТО НЕ Е ДОВОЛЕН ЯВНО ПРОСТО НЕ СИ Е СВЪРШИЛ ДОБРЕ РАБОТАТА!!!!!

Zdraveite! Interesuva me kakvo e zaplashtaneto na prodava4ite v denyl i ima li realno razvitie v firmata ????