Денил Дискрет ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Изгрев, бул.САМОКОВ, 28, вх. Д, ет. 13, ап. 7&markers=София,Район р-н Изгрев, бул.САМОКОВ, 28, вх. Д, ет. 13, ап. 7

Денил Дискрет ООД

Здравейте от Пловдив! Виждам ,че никой не е споделил мнение за "Денил Плд"и реших аз да го направя ! Всъщност ще повторя много от долните постове и няма да изненадам никой като кажа ,че 2-та месеца прекарани там бяха същински ад !
1-во Интервюто- казаха ми ,че трябва да пътувам до София за моя сметка ,за да проведа интервю със собствениците , след евентулно одобрение , може да се наложи стаж в Софийските магазини (пак за моя сметка ) 2седмици или нещо такова ми обясниха ,като и да е преглътнах го !Отивам аз на интервюто съответно г-н Арабаджиев се явява там като освободител и запо4ва както по доло е споменато с някакви абсолютно шокиращи въпроси  на които не помня как съм отговорила ,но това беше само предверието на последващия ад!
И така... назначават ме на заплата от 220 лв (отдавна беше 2003 но пак парите си бяха малко )  6 дни в седмицата от 8 до 19 ч и евентуален процент от продажбите след тримесечния стаж който трябва да изкарам ...и яввявам се аз на работа ...
Управителката !!! Росица Златева стара мома без личен живот ...която с колежката наричахме на галено "баба ЗЛАТА" та тази въпросната се зае да ме обяснява как трабва да си заработя на всяка цена ценните им 220 лв при положение че 1-ин костюм струваше средно око 5-600 лв с  непрестанен труд (понеже не съм компетентна още да обслужвам ,вископоставените им клиенти ) и 4ак след като про4ета няколко книги за поведение ,лекция и дикция и държание в обществото (като ,че ли са ме хванали от къра едва ли не , което си беше доста обидно , но си викам айде престижен е магазина ще го преживея)та 4ак след това ще обслужвам клиенти ,а до тогава трабваше да науча ,че има 18 разли4ни вида парцали ,за почистване с препарат на стъклото ,за метала (отделно),за паркаета (отделно),за гранита (отделно)за тоалетната и офиса (отделно ) и другите съм ги забравила , но имаше отделен препарат и парцал за всяко отделно нещо в магазина .. и разбира се когато няма клиенти (което беше през по голямата 4аст от времето ) аз трабва да уползотворявам времето си с по4истване на нещо със съответния парцал хахахаха УЖАСТ  и както съответно всеки ден от седмицата имаше отделна поддръжка за всеки един костюм в магазина (сваляне от зака4алката по4истване на прах,или конци ии тем подобни )и това ежечасно ,ежедневно ,отделно надменното отношение на "Баба Злата" която се държеше сякаш си някоя хваната от поляната а тя едва ли не синя кръв тече във вените и ! И така в продължение на 2 месеца къртовски труд с осигуровки на минимална заплата 6 дни в седмицата и отвратително отношение ,един ден ми писна вдигнах скандал и си тръгнах .. напуснах след това бях глобена и не ми изплатиха пълната дължима сума , но аз бях щастлива ,че никога пове4е крака ми няма да стъпне там !!!!
Та  моя съвет към хората попаднали на обява за работа от тази фирма еее . обърнете гръб и дим да ви няма .. особенно в Пловдив !!!
Големи изисквания и претенции , исключително ангажиращо работно време , отвратително отношение,ниско заплащане !!!
ее това е Успех :)

Аз работя в Денил като фотомодел и съм доволен от заплащането, колегите и въобще от всичко.

Възмутително е тези хора те вземат на работа и най-нагло ти казват,че първия месец няма да получиш заплата, защото си на обучение, но работиш по 10 часа.Втория месец заплатата ти е 100 лв. от които и пътните не можеш да си платиш. На третия месец провеждат "малък" изпит и ти казват чао. Това е начин за 100 лв. да си намериш роби да ти дремят в магазина,за да създават масовка.  Абдурд е в нормална държава да се случи това.

Сред приятелите ни този магазин е популярен като "Дебил". Два пъти сме ги посетили с мъжа ми за костюм, "два пъти" защото винаги давам втори шанс, но обслужването е безнадежно. Мислех, че вината е на продавачките, сега съм разколебана дали вината не е в мениджмънта.

Никога не ходете там на работа!

Отправям това съобщение към всички които пишат в този сайт.От това което чета като мнения и към останалите фирми,стигам до извода че в този сайт пишат основно продавачки в магазини.За съжаление нивото в България е такова ,че вие момичета и момчета знаете само да хленчите,да се оплаквате и да имате изисквания.Най-лошото е че нищо не давате.Мойте наблюдения са че в този сайт пиша хора работили за по два-три месеца,които преди това не са работили нищо друго и разчитат на родителите си за издръжка.
За всички вас скъпи младежи,Искам да ви информирам че всички ритейлъри в България се обединиха и създадоха Българската ритейл асоциация.В момента сме в процес на създаване на подобен сайт като този,само че там ние работодателите ще ви оценяваме!!!!.Ще пишем кой краде.кой казва че отива до кафето отсреща а всъщност става и си тръгва без да се обади дори и без дори да му е прекратен договорът,кой го мързи,кой е не е лоялен,кой се подпира и злослови.С две думи всичко.Тогава ,когато спрем да взимаме такива като вас на работа и умирате от глад се надявам че ще започнете малко повече да разсъждавате,ще станете по съвестни,отговорни и лоялни.Пък до тогава,коледа е,вземете отидете до Швейцария например и вижте дали там продавачките в магазините си говотят по между си,дали пишат есемеси по време на работа,дали закъсняват сутрин за работа или затварят магазините за да пият кафе с някоя приятелка,дали седят на столове,дали не поздравяват всеки клиент като влезе,дали не сгъват непрекъснато.Попитайте ги дали плащат за липси и колко заплата получават!!!

Леле всички тези мнения трябваше да ги прочета преди да отида на интервю,но нищо за мен беше доста показателно.Отидох на интервюто с голяма нагласа и респект докато не се появи въпросният Марио.Първо ме огледа от горе до долу с лукава усмивка а за въпросите след това няма да коментирам.Самият ТОЙ (бъдещият ми работодател ) изглеждаше токова зле и едвам свързваше 3 смисленни думи,че се зачудих какво правя там.Зададе ми личен въпрос но след като не получи задоволителен отговор последваха още два такива въпроса.Със завидно спокойствие,умерено самочувствие и висок стил на говорене обясних на въпросният господин,че няма право да ми задава такива въпроси и да не си мисли,че като ме е поканил на интервю ме лишава от право ми да избирам дали искам да работя в подобна фирма.След 12 минути опити да проведем разговор по конкретната тема Марио беше меко казано ядосан.Тръгнах си от магазина с широка усмивка и пожелания за хбав ден.Успех на всички кандидати.

Ако на някой му се рабти за слава, ок! Защо?
1. На интервюто ти казват едно, а в действителност нещата са коренно различни (откъм условия и заплащане)
2. Работното време много често е много над 10 часа!!!
3. По време на командировки, спиш по квартирите на непознати, а не на хотел.
4. Всеки път имаш глоба за нещо,... дори и затова, че си недоспал от предния ден (защото са те задържали) и изглеждаш зле. Последно чух за глоба от 200лв. на заплата 300лв.
5. Решаваш да напуснеш, ок. Тогава обаче от най-кадърния, ставая най-малоумния служител и те "глобяват" с последните няколко (!!!) заплати, които ти дължат!
6. Има още много причини, за които не си струва. Вдете си заключението сами!
Извод: всички коментари описват реалната действителност, а не са от някакви недоволни и мързеливи хора, които кръстосват крака и искат нещата да стават ей така от самосебе си.

Не си заслужава. Последно за продавачите раб. време беше над 10 часа/ 6дни в седмицата, мин. заплата + някакъв процент след 3тия месец и осигуряване на минимална заплата.

Това + много изхарчени нерви :).

С най- голямо удоволствие Дими :)