Денил Дискрет ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Изгрев, бул.САМОКОВ, 28, вх. Д, ет. 13, ап. 7&markers=София,Район р-н Изгрев, бул.САМОКОВ, 28, вх. Д, ет. 13, ап. 7

Денил Дискрет ООД

Попадам случайно на 1 от местата, в които съм кандидатствал преди време. Беше за управител на магазин. Първото интервю протече нормално. На второто дойде съответният г-н (собственикът). Доста потресен бях как настоящата изпълняваща длъжност управителка му свали палтото да го закачи, като на принцеса - той с оттрениран жест се обърна с гръб към нея и тя свали невероятния там кашмир, или какъвто беше плата на палтото.
Разговорът беше дълъг, в общи линии за управленска позиция, няма служебна кола (макар че щяло да има тенденции да има регионален шеф на управителите някога). Вместо да се впуснем по параметрите на работата - колко оборот трябвало да се изкарва от един кубичен метър пространство??? И това беше въпрос! Чудесно, но като си направил обучение на хората и ако са запознати с надценките ти - така може, не и за кандидат. Още помня как няога техни ризи се продаваха по 40 долара на хора с пари, а стоки, които не се продават се разпродаваха на пазарите по 20 лв - и като клиентите на денил ги видят - хълцат на умряло... Някога, за да е по-евтино, изнесоха производството за Турция - това ако не е подигравка към БГ работник, не знам какво е. Съвсем откровен, им казах каква заплата получавам в момента и че очаквам нещо аналогично като условия. Не вярваха и ми искаха фишове от последните 6 месеца - ще кажеш, че не може да проверят в НАП или друга институция, като толкова искат... Просто нямаше как да се каже - ние толкова не може да ти дадем - и да се приключи. И това със "сеньор" ме втресе, не бях чувал такова обръщение. В общи линии дамата, водеща и 2те интервюта, се държеше отлично. На собственикът, ако чете, му препоръчвам да стъпи на земята по-здраво, защото явно доста нависоко лети :)

Здравейте. Работих в Денил за 6месеца през далечната 2007г. Много силна година за фирмата,разширяваше се и се инвестираха пари в човешките ресурси. Тогава тъкмо нях завършила първи курс и си търсех работа във Варна. Нямах никаква представа за нищо. Идвах от малък град. Стажа ми бе като сервитьорка,но не желаех така да продължа. Минах през доста интервюта, с чов.рес. мениджър,с психолог и накрая с Г-н Арабаджиев. Да, шантав е, но много бързо схванах идеите му и просто ме изкефи от самото начало. От първия ден започнахме да говорим на един език. Той лично ме обучаваше, лично ми се караше и вдъхновяваше, но никога не си е поволявал агресия,насилие или друго към мен. Имахме си взаимно уважение и подкрепа. Той и неговите най-приближени хора ме научиха на много-на трудова дисциплина и отговорност,на чистене,хигиена,подредба,високи стандарти и отношение. Те ме направиха професионален търговец. Факт е че работихме по 13ч,  с 1почивен ден,но дори тогава мислиш за обороти. Влизаш в една матрица и губиш себе си. Докато правех големите обороти много ми се радваше. Но веднага щом ме преместиха в градски обект и различна среда,в която всеки служител ме гледаше под лупа какво и как говоря аз станах пасивен търговец. Тогава се промени и отношението му. На 6-ия месец напуснах и не ми платиха за 2 месеца символичните 500лв. Кофти и гневно ми бе,но бързо се зарадвах че съм се отървала. Взех максимума от там и продължих напред. Винаги ще се радвам,че това ми бе първата работа,за да имам адекватни очаквания за условията на работа във Варна и никоя фирма след това не бе Денил,за хубаво и за лошо. Аз попих и научих много,което прилагам и до днес,но не бих се върнала. Денил е школа,а отношението, което получаваме сами си го извоюваме с цялостна визия, маниер,чар.

Привет и от мен!Надявам се да не Ви досаждам с моето мнение,но все пак ще го изкажа писменно.
Случи се така,че се върнах от чужбина за празниците при изпращането на 2013 г.  За "Denil" знаех как са нещата още преди доста години,тъй-като работех в медия,а там нещата бързо се научават и "без да искаш",рабрах за двамата братя,собственици на фирмата.Нищо лошо и необичайно за новозабогатели българи...дами и господа...,не се учудвайте,защото това си личи много и в странсвото...просто БЪЛГАРСКАТА ПРОСТОТИЯ е ВСЕИЗВЕСТНА...,а и все пак навсякъде богатите и екстравагантни хора могат да си позволяват глезотии.Не желая да навлизам повече в подробности относно работодателите...Основното ми възмущение,и абсолютен отказ за да посетя вече тази верига магазини е в това,че в Пловдив в магазина на "Денил" се натъкнах на непрофесионално обслужване!Аз живея вече повече от 10 години в Санкт Петербург,занимавам се с иформатика и програмиране...,заплатата ми надвишава 15 000$...,което дори не е горна граница за специалисти от моя ранг.Възмути ме факта,че аз влезнах спортно облечен в самия магазин...,запознах да меря каквото ми хареса,като се спрях на панталоните...и изневиделица влезнаха разни хора...,някой от които познавам,но облечени в "елегантно облекло"...хора които биха направили много по-малко оборот в магазина,но на тях им се обърна толкова много внимание,че....,аз по спортен екип...и с оклоло 15 000 лв. джобни ми се отщя...,взех все пак деа панталона,но повече там не стъпвам!!!Искам да подпомогна българсия бизнес...,но той не може да приеме нормални хора....за голямо мое съжеления...ползвам услугите на Италиянскил,Германски и Френски фирми.

Колегите са супер, работата е приятна, има много доволни клиенти. Засега работата тук ми допада.

Посещавал съм всички магазини на марката, в цялата страна - обслужването винаги е било дружелюбно и приятно.

Работих за фирмата, около три месеца, най-кошмарните.Започваш работа, чак след два месеца, а може и повече получаваш първата си заплата от 350лв, а не 450 както е в договора, който подписваш и както винаги казват на интервюто. Предизвеститето е два месеца, не един като в нормалните фирми, и след като напуснещ чакаш поне още два месеца за да ти изплатят заплатите, като постоянно трябва да звъниш, да ги питаш, едва ли не да ги просиш тези пари. ТАкива фирми не трябва да съществуват, и им пожелавам скорошен фалит, което вярвам ще е съвсем скоро! :)

Работата ми в Denyl беше една много добра школа, която ми помага в живота!
Благодаря, че ми дадоха възможността макар и за кратко, да работя при тях!

Смятам, че като цяло работна среда е добра.Може би за това много спомагат колегите.

Търсейки коментари за бъдещ работодател, попадам на добрия стар познат "Денил"...Сигурно са минали 10 години откакто лошият ми избор ме заведе там. Очевидно нищо не се е променило, а напротив - влошило се е до интересни "висини". Ако някой иска да опознае в детайли редица психични разстройства, задължително да отива да работи там. "Клиниката", както с насмешка вече го наричаме с бишите колеги, ще ви сблъска с всичко за един реален сървайвър опит. Успех!
Пс. Сили на поредните, направили грешния избор да работят там.
:))

Скъпа Мирослава, това, че ще ти кажа, че не си единствената, с която се случват подобни неща в тази фирма, едва ли ще те успокои, след всичкия този стрес, който си преживяла... По-скоро искам да се обърна към господата Арабаджиеви, тъй като със сигурност четат мненията, изказани тук. Господа Е и А, както ви наричат, факт е, че сте постигнали всичко с много труд и по всякакъв начин се стремите да го запазите. Същото, че дори повече са направили и много други като вас, но това не им е попречило да останат ХОРА и да се държат ЧОВЕШКИ. Замислете се за лошите неща, които ви се случват и си помислете откъде идва всичко. Ако все още не сте разбрали, аз ще ви дам отговора - от самите вас. Ще се обърна и специално към г-жа Росица Николова от магазина в Пловдив. Г-жо Николова (или г-це, макар, че вече сте към 60-те), колкото и да пръскате из магазина в Пловдив със светена вода, демоните няма да може да ги прогоните, защото те са във вас. Вие сте тези демони, заедно с двамата си шефа и всички останали гъзоблизци, извинете ме за цинизма. Да унижаваш някого, не означава да го дисциплинираш, не означава, че така ще го накараш да те уважава. ВИЕ СТЕ В ГОЛЯМА ЗАБЛУДА, МИЛИ ХОРА! Ако продължавате така, повярвайте, че до никъде няма да стигнете. Фирмата върви към своя крах и то не защото ви липсват средства, а защото не знаете що значи истински екип, рабирателство, взаимно уважение и зачитане на друго мнение, освен на вашето собствено. Да не говорим, че рекламите ви са пълна скръб във всяко отношение. И не само фирмата, вие също започвате да се разпадате бавно и полека и макар, че сте още сравнително млади, господа Арабаджиеви, охолството и развратът вече са оставили отпечтъка си въру вас. Ако не желаете да промените пропадналия си мръсен живот, то поне не съсипвайте живота натолкова млади хора, дошли да търсят препитание при вас. Каквото давате, това и ще получвате. Не правете това, което не искате на вас да ви направят. Г-жо Николова и на вас да отбележа, че един ден, всички клетви, които сте отправяла, всеки път щом някой реши да напусне, ще се стоварят с гръм и трясък върху вас. Дано поне тогава се замислите що за човек сте. А на всички разочаровани от "неповторимата" фирма Денил, мога да кажа: не се ядосвайте и не съжалявайте за изгубеното си време там, вие сте научили много ценен урок - КАКВИ НЕ ТРЯБВА ДА БЪДЕТЕ. Не жалете, че нямате богатството и властта на господата Арабаджиеви. Вие имате най-голямото богатсвто - чиста съвест и спокоен сън.