Соф Полимер Индустри ООД /img/frontend/nomap.png"

Соф Полимер Индустри ООД

Всичко в тази фирма е просто отвратително.Експлоатират хората така,както им е изгодно.Управителя е едно червенобузо момченце,което постоянно смята и пресмята как и от къде да отреже от парите на хората.Намали заплатите на хората(но не всички) с 20%,намали работното време.Опитва се да задължава хората да идват и в почивките си на работа.Човекът обаче е тарикат,назначил си е една тъпа селянка за отговорник и тая особа постоянно обикаля като надзирателка в Сливен и крещи ,като малоумна.Собствениците виждат и знаят всичко това,но си траят и защо не(те са от ИЗРАЕЛ и къде ще намерят толко евтина работна ръка).Тук просто не е за хора,всички са озлобени и постоянно се въртят някакви интриги и всичко това за минималната работна заплата.Така,че хора бягайте далеч от тази фирма!!!!!

Участвах в конкурса им за търговски представител и ура! поканиха ме на интервю.
Ето накратко приключението ми: 1) Фирмата се намира в село Челопечене :). Последният транспорт спира на 1 км. от стопанския двор, в който се намира фамозната фирма. Добре е да си носите лютив спрей за селските песове, които първи и единствени ще ви приветстват с "добре дошъл в Челопечене" :). Иначе пейзажът е като в разказите на Елин Пелин, ама 20 години след разпада на социализма - кал до колена, някакви призрачни заводки халета в период на полуразпад и т.н. Накрая откривате три бараки от покрива на една от които излиза пушек - това е Соф Полимер Индустри ООД! Ура! Спасени сте!
2) Заплатата е като локацията - минимална + %. Секретарката, която ви интервюира, ви съобщава тази информация, малко след началото на разговора, "за да не стане някаква грешка и да не си губим времето". Да, бе, писано, ама ти моето време го загуби да се влача аз до това задръстено село! Та, значи освен невероятната локация и условия на труд (барака), фирмата предлага и невероятната за страната минимална работна заплата плюс процент.
3) Възможности за развитие - неограничени! Всичко сега започва, сега се създава! Леле, как ги обичам такива. Демек, някой за минимална заплата, с която може да си покрие евентуално разходите за транспорт, без тези за храна, режийни и т.н. да им разработи дистрибуторския канал и точно като тръгнат нещата, ония котараци ще му духнат под опашката :))
4)Епилог - загубих интерес, много отдавна, но все пак да се разделим като приятели. Бон шанс, Ла-ло! Ти може да си Ла-ло, ама ние не сме нито Пи-пи, ното ку-ку!

Много интересно производство.Как да стана фирма подизпълнител.Тая фирма е като затворено общество.

Ниско заплащане и много работа .Ужажение почти никаво ти просто си задължен.Еинствената привилегия е безплатна чорба и чаша рядко кафе.Имаме регламентирано работновреме за 5дневна работна седмица.Потенциал за развитие никакъв.Фирмата се намира на 20 км от центъра .Колеги озлобени отниското заплащане дебнат да не би да ти дадат 20 лв повече върху заплатата,а работната среда е ужасна все пак това е бивш краварник.И Още нещо всяка година имаме увеличение на заплата ,но не питайте с колко ще ви оставя да сметнете сами. 2000г.-240лв. 2009г.-550лв.