МДКЦ Биочек АД /img/frontend/nomap.png"

МДКЦ Биочек АД

И аз както повечето, пренебрегнах мненията на бивши и настоящи служители.
    Оказа се за моя сметка. Работих....напуснах....пари не взех.
    Ако ви се ще да се окажете в подобна ситуация...започвайте.

Заплащането е малко и се бави . Фирмата дължи пари на много хора.Управителят въобще не е в час!С малки изключения колегите са свестни.Започвайте работа само ако нямате друг изход.

Да, д-р.Петров вярно е! И това е само малка част от проблемите на това МДКЦ. BIOCHECK . Дори и ново постъпилите няма да вземат пари, заради дълговете на дружеството към държава, които са скромна 7 цифрена сума.
Мисля .че е време БЛС да вземе отнощение към този тип работодатели, който подлагат на унижение и неуважение медицинските кадри (българи) в заведението.
Скъпи колеги, ние сме тези, които трабва да спрем тази подигравка от страна на БИОЧЕК . Да защим нашите права.
!!!НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ НЕ ПОЗВОЛЯВАИТЕ ДА ВИ УНИЖАВАТ!!!

От  колеги  чух, не се плащат заплати по 6-7 месеца.Само лъжели  след 2 дни , след 3 дни. Вярно лие? Споделете моля.

Няма бизнес няма пари....... има данъци за милиони..... БИОЧЕК и заплата в едно изречение - няма такова нещо. Това най не етичната клиника в БГ на които му се работи за без пари за благото на братския грътски шеф да ходи да работи...

КОЛЕГИ, ОТ МЕДИНЦИНСКЯ БРАНШ НЕ СИ ПОСЯГАИТЕ НА  ЗДРАВЕТО И НЕРВИТЕ И НЕ ВЛИЗАИТЕ В КАКЖИТО И ДА Е БИЛО ВЗАИМООТНОЧЕНИЯ С   МДКЦ Биочек АД.

не ми харесва отношението към пациентите.Всички работещи там изобщо не са ппрофесионалисти, пенсионирани лекари от Правителствена, които някога може и да са били добри, но имайки предвид вазрастта им- доста неща не са наред. Апаратурата им е стара, условиата дори в клиничната лаборатория са на ръба на хигиенния минимум. Изобщо имам чувството, це го карат на автопилот

rabotih tam i mislia che znan

нямат идея как да задържат служителите си,няма единна фирмена политика,лошо заплащане,но пък колегите са ми добри,макар и леко издухани.