Симетрон ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Симетрон ЕООД

Обадих се по тел на въпросния управител, за да получа повече инфо относно свободната позиция, която беше обявил - държеше се ужасно арогантно, дори не пожела да ми обясни къде се намира офисът. Говореше ми на ТИ и каза, че ако искам информация да се видим в някое кафе. Това точно колко професионално ви звучи?

Ако има още някой, който да е работил в тази фирма, моля да пише.

Бих искала да разбера къде се намира офисът, какво е работното време, какви са задълженията на единствения служител и какво означава, че заплатата се харчи за фирмата.

Предварително благодаря

хора не се лъжете да започвате в тази уж фирма това е един ад заплащането е много добро ама то отива за разходи на фирмата там колеги няма защото фирмата се състои от един грък който си мисли че цяла софия работи за него обижда човека който му върши работата ако може да се нарече това работа. Това е фирма фантом моля ви не се лъжете да започвате там ако уважавате себе си ще се радвам ако мога да предпазя някой.