О-Ком - Огнян Митрушев ЕТ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Студентски, Квартал МЛАДОСТ 1, бл. 86, вх. 1, ет. 4, ап. 12&markers=София, Студентски, Квартал МЛАДОСТ 1, бл. 86, вх. 1, ет. 4, ап. 12

О-Ком - Огнян Митрушев ЕТ

2 точки от 1 мнение

Започнах работа в тази фирма с надеждата,че е сериозна и уважаваща хората,които започват работа там.Но за съжаление осъзнах,че е поредната гадна фирма,която не уважава нито работещите,нито обещанията,които дава на интервюто.Обещават увеличение на заплатата още втория месец-лъжа.Уволняват хора работещи и раздаващи се от началото с думите,че вече нямат нужда от тях.
Заплатите не ги дават на време ,но като отидете ви свалят звезди от небето като ви убеждават колко лоялна е фирмата.Осигуряват те на едно ,а взимаш съвсем друго,работиш извънредно което не ти се плаща .