Дика Стил ООД

Много строги правила и стандарти,неотговарящи на предлаганите условия,незачитане на човека като личност,много работа без стимулиране на работниците.

мога да посъветвам всички желаещи за тази фирма, да не си губят времето...Нямат никакво уважение към персонала си.
Тези хора,които им вършат работата -тях гонят.Нямаш право на никакви неща,които е редно да ти се случат в живота.
работила съм 5 години там и е ужас.....

работата на модела се състои да пробва моделите преди да се пуснат в производство ако има проблем да се коригира.Иначе като заплащане горе доло бива. Когато няма проба помагаш на моделиерите с каквото можеш.НО КАТО ОТНОШЕНИЕ ОТ СТРАНА НА КОЛЕГИ И РАБОТОДАТЕЛ НЕ ЧАКАЙ ТАКОВА.ЩЕ БЪДЕШ СМАЧКАНА СУТРИН КАТО ТРЪГВАШ СТАВАШ С МИСЪЛТА ЗА БОРБА СЪС ГНЕЗДО ОСИ!

Здравейте искам да попитам какво е вашето мнение за позицията модел, който пробва дрехите в Дика стил??? Някой ако знае нещо за позицията, работата като цяло и заплащането и отношението наработодателите, абе всичко да пише, моля Ви.........

Знаете ли какво отношението към административния персонал и заплащането оринтировачно там

много работа малко пари уви

Много тежка и напрегната работа.До някъде напрежението се създава от бълг.управа ,а не от Димитри и Михаили.Лошото е,че заплащането е едно а осигурителните вноски са върху минималната работна заплата за страната.

Наистина работата е много и за съжаление за малко пари преди години заплатите бяха добри за тогавашния стандарт.Но от 2,3год. заплатите са ниски а работата си е същата.Просто заплатите не отговарят на работата която искат от теб.Искарах там 7 год.и напуснах поради тази причина много работа малко пари.Сега съм в търговията и от разговорите с колежките разбирам ,че преди 2,3 год. са взимали много добри заплати от600до800лв.което е много в сравнение с Дика.Там взимахме около 460на месец.А с изванредния труд който включва 6 дневна раб.седмица раб. вр.от 8.00-19.00ч.всеки ден около700лв. И сега си викам и аз си мислех,че сам взимала добри пари ГЛУПОСТИ.Но наистина работата беше идиотски много.На ден се гладеха страшно много дрехи.Аз лично сам давала по -100сака+пант.поли и т.н.

В ДИКА добре заплатени са работливите,а мързеливите са недоволни! Работила съм 9 год. в ДИКА и знам какво говоря.

Здравейте.
Можете ли да ми кажете нещо повече за заплащането в Дика както и за работното време?