МВ 999 /img/frontend/nomap.png"
1 точка от 4 мнения

Това че шофьорите са хамали не е далеч от истината. В тази фирма професионалните шофьори маат стоката в склада (защото няма толкова поръчки за голям камион), а тези с детските книжки излизат в 8 сутринта с пет адреса и се връщат в 17:00.

И да, съгласен съм, че машините са трошки. На мен ми набутаха да ходя по Северна България с един дръгел с кодово наименование "Жълтия", на който спирачките не му държаха, а предницата си ходеше по пътя във всички посоки, но не и напред. За заплащане не мога да кажа, защото се махнах след първата командировка.

Не съм сигурен, че това което е написано по-горе е вярно даже, според мен по скоро е измислица. От около седем години работя с тази фирма и винаги са били коректен партньор за работа.
Колкото до управата, не ги познавам лично но от колеги и техни служители ( които хич не ми приличат но клошари) съм чувал само добри неща за тях!

Цигания до шия,шофьорите са хамали и клошари,парите колкото и малко да са ги получавате на части и неизвестно кога,колите са трошки,а за трудов договор забравете.Минчо и зет му са хигреци на дребно дето не им пука за работниците.НЕ СЕ ПРЕЕБВАЙТЕ ДА БАЧКАТЕ ТАМ!

Искам да предпазя всички,които ще кандидатстват за работа там.Там каквото се обещае НЕ СЕ ИЗПЪЛНЯВА.Всеки го използват за всякаква работа,заплати се плащат от време на време,трудов договор там трудно се подписва,собственика е много стиснат и има навика да хитрее на дребно.Стоката която продават е много некачествена,рекламации не приемат и те оставят сам да се оправяш без да им пука за хората,които им изкарват парите.