Ю Ес Терапи ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Сердика, ул. ГРАФ ИГНАТИЕВ, 40, вх. В, ет. 4, ап. 12&markers=София, Сердика, ул. ГРАФ ИГНАТИЕВ, 40, вх. В, ет. 4, ап. 12

Ю Ес Терапи ООД

2 точки от 1 мнение

Здравейте,да предупредя всички запътили се към тази фирма....ако уважават себе си просто да не работят там!
Договорът ви с работодателя се бави колкото е възможно повече време и постоянно се измислят какви ли не причини да не ви го подпишат.
Отношението на управителя е под всякаква критика, а за колегите да не говорим. Там времето е спряло , хаосът е голям.
Обещават се бонуси и големи заплати и след това с измислени глоби ...ви се дават жълти стотинки.
Не спазват работно време и винаги ама винаги се работи до късно когато шефът реши тогава ви освобождава ,а извънаредният труд не се заплаща .
А да не говорим счетоводно колко "професионално"ми бяха оформени документите' при напускане.