Тета ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Пещерско шосе 200&markers=Пловдив,бул. Пещерско шосе 200

Тета ЕООД

1 точка от 2 мнения

В "Джобса" пак обява за шофьори, без посочена заплата. ЗАЩО ЛИ?
Шофьор: 850 лева заплата за работно време от 8:00ч. до 18:00ч.
Местоположението е "кажи-речи извън града", като си сметнеш разходите за гориво и 5 лева на ден за вода и храна излиза че бачкаш за под 700 лева на месец. Съжалявам че бях част от тази фирма.

Много некоректна фирма! Още от интрвютата за работа, през голямото текучество на персонал до фирмената политика, грешките на управлението, за които са "отговорни" служителите. Наричат хората си мързеливи и ги представят така пред напълно непознати. Просто се замислете, че не може така да се отнасяте с хората и да ги наричате мързеливи, защото тези пред които говорите, може да ги познават! Заплатата е ниска на фона на разходите, които имаш като транспорт, за които отговаря служителя. Като теглиш чертата, за теб нищо не остава, защото колата иска гориво, ремонт и поддръжка, сменяш масло на 4 месеца, работиш като луд и накрая те наричат мърезлив! Безобразие!