Алфа Фарм ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Сливен, Квартал РЕЧИЦА, ул.МИЛИН КАМЪК, 18&markers=Сливен, Квартал РЕЧИЦА, ул.МИЛИН КАМЪК, 18

Алфа Фарм ЕООД

Не ходете да си губите времето с тая фирма.Не коректни работодатели,който дойде и иска да работи,карат го даработи без трудов договор.Ако пък повдигнеш въпроса за трудов договор така правят почваш да слугуваш на всеки простак там, за да си тръгнеш,и да не плащат.Абсолютна пасмина.Нагли до безобразие,правят се на робовладелци.

Изключително некоректна фирма, въобще не си губете времето да почвате там. Имат недостиг на персонал и шофьорите им вършат и работа за общи работници. Ако не подпишете договор въобще не почвайте работа, ако се откажете няма да ви платят дните, в които сте работили!