ЙОПАК ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ЙОПАК ЕООД

Аз лично не съм съгласна с всички коментари. Много е важно на кой си пряко подчинен. Аз не мога да се оплача, това е единствената фирма до сега, която ми даде възможност да се развивам и съм доволна като цяло. Не всичко е розово, но едва ли има идеална фирма. Удовлетворена съм от себе си и от това, което научих. Напуснах преди няколко дни поради лични причини, които изобщо не са свързани с условята във фирмата. Ако ви интересува дадена позиция, ви съветвам да отидете на място и да си създадете собствено мнение.

Явно нищо не се е променило, приятелката ми работеше там и като цяло е много зле. Много ниска заплата (продавачките в магазините взимат повече), увеличение след над 1 година трудов стаж във фирмата няма, има само обещанието, че септември ще се говори за увеличение. Дори и служителите с 10 години стаж във фирмата взимат смешни пари (около 1000 лв.), за София това е минимума за преживяване. Всички взимат ваучери за храна пари за карта за градския транспорт и други придобивки, но за да ги взимаш трябва да се молиш на шефовете и вместо след 6 месеца се оказва че ги взимаш след 8 - 9 месеца. Отпуската ти е планирана от фирмата и ти нямаш право да си взимаш когато пожелаеш, а именно първите 3 седмици през август и останалото по Коледа и не си мислете, че това е за ваше удобство, не това е защото фирмата няма поръчки през това време, и не си мислете, че да имаш 3 седмици отпуска през лятото е яко първо защото може да ви трябва да си вземете отпуска за нещо важно (например да си оправите някакви документи) и второ защото може другите хора с който планувате почивката си да не могат да си вземат точно тогава или толкова много отпуска и освен това компанията печели от това, че през отпуската не ви се дават допълнителните бонуси като пари за карта и ваучери за храна (ако ги взимате въобще). Нямат пари за една нормална система за отчитане на времето с магнитни карти ами принтиран на хартия баркод за вход и изход. На всичкото отгоре нямаш допълнително здравно осигуряване и те задължават личният ти лекар да е във София. На работното място е супер тясно много хора на малко пространство. Само това , че е на центъра е плюс, но за някой хора дори това е минус защото няма място за паркиране ако искаш да отидеш с кола.

Здравейте, моля за информация каква е актуалната обстнавока във фирмата, по - специално за офиса им на "Позитано".
Публикуваните мнения са стари, моля за актуално инфо - заплати, условия на работа, отношение към персонала.....
Благодаря предварително!

Моля ви за по-актуално инфо за фирмата.Поне от миналата година.И по-специално за позицията "Коректор".
Какво е отношението към персонала като цяло?заплати,отпуски и т.н.
Благодаря на всички предварително!

Кандидатствах в тази фирма за позицията административен и търговски асистент,пускат обявата всеки ден в jobs.bg в продължение на почти месец. Първоначално чистосърдечно бяха определили дейността си като "фирма занимаваща се с амбалаж", по-късно обаче заложиха на атрактивното "разпространение и брандиране на екологични рекламни продукти". След като проведохме едно дълго и подробно интервю, бях помолена да отделя няколко часа, за да се запозная с естеството на работата - сканирани фактури за поръчки трябва да бъдат проверявани и съответно въвеждани в тяхната база данни. Така и не стигнах до заветния момент, в който научаваш условията на договора и заплащането. Няма да оценявам фирмата, но определено не се вписва в моята представа за коректност. Съветвам ги да обявят позицията като оператор на база данни и да изискват минимални познания по езика. Мисля,че все още хората с "отлични познания по френски" не са дотам отчаяни. Още нещо много забавно - когато ми дадоха инструкциите за въвеждане на данните ,написани на френски, ми се извиниха за евентуалните грешки -то те си ги били писали.

какви заплати дават?
търся си нова работа и рещих да си пусна едно св.
за пакетаж

Под всякаква критика. Единственият плюс е местоположението на офиса.

за да сме реалисти все пак

Където има франсета бягайте. Заплати на средно ниво, уважение на средно ниво. Развитие никаквооо.