ИДО СТИЛ /img/frontend/nomap.png"

Бягайте далеч от тази форма със селски мениджмънт! Всичко е непрофесионално, от днес за утре и на много ниско ниво.

Потвърждавам напълно всички негативни мнения за тази фирма. Настоящите й служители са напълно некомпетентни в работата си - визирам конкретно "творческия" и "търговския отдел". Работата им е под всякаква критика.
Съжалявам изцяло за изгубеното си време с тези хора, те не само са аматьори, но са и безобразно некоректни в ценообразуване, предаване на проекти и цялостно изпълнение на възложената им работа. Да не говориме, че повечето от тези хора дори не са способни да говорят на разбираем български език.
Никога повече, независимо от обстоятелствата няма да допусна да работя с толкова абсурдна агенция, колкото е Идо Стил!!!

част от обява за работа в идо:
Ние сме изцяло българска рекламна агенция за пълно рекламно обслужване. В момента търсим АСИСТЕНТ ПРОДАЖБИ, който да стане част от нашия сплотен млад екип...
1. Трудов договор ;
2. Мотивиращ финансов и социален пакет;
3. Сигурно работно място;
4. Отлични условия на труд;
5. Бърза адаптация в екипа;
Нито едно от описаните нв е вярно.
Защо лъжете бе хора???

Изклщчително некоректен работодател,в по-лоша фирма не съм работила.Пълна липса на възпитание,тези хора там не общуват,а крещтят,отношението им към клиента е отвратително,нямат представа как се рзпределя бюджет,но самочувствието им е огромно(като задниците им)
Бавене на заплатите,осигуровките не се плащат,свестните хора не се задържат там!Ръководителите на отдели са некопметентни и злобни.
Никога не започвайте да работите в тази нелепа фирма!

Във всички агенции е пълно със злобни човечета които само правят гадости. Идо стил не е изключение. Принципно съотношението офисен планктон и кадърни хора е 4 към 1. Ама там надвишава всички граници. Клиенти никакви творчество никакво само глупости и сплетни. Класика... Яко им дупе ако изкарат зимата.Че с толкова много бебета :) няма да има за ядене...

Работих в ИДО СТИЛ. Принудиха ме да си тръгна и знаете ли........към днешна дата продължавам да се занимавам с реклама , но с тази разлика, че работя за себе си и  за клиенти , които сами ме потърсиха и споделиха разочарованието си от агенцията. Аз също работя във време на криза, но не се оплаквам от липса на работа! Пожелавам го на всички които  го заслужават, и благодаря  ИДО, вместо да ми извадите очите ми изписахте веждите :-)))))))))))))
Гергана Банчевска, Петя Димитрова и Жорката могат да си извадят
изводите ..........собственника също!
ПОздрави!!!!!!

В момента Идо стил изпитва огромни трудности, поради липсата на клиенти, които бяха насила изгонени, в резултат от нереално завишените цени на услугите си, нелялността на служителите му и боричканията между отделите за клиенти, силната демотивираност на персонала, която пък е в следствие както на намалените и бавени със седмици заплати, и в по-голяма степен на отношението на собствениците и ръководителите на отдели към подчинените си, което е  обидно и унизително. Поставят се нереални таргети, само и само да не се изплатят дължимите и обещани хонорари и обикновено доста преди да изтекат 6-те месеца хората биват уволнявани .Дори и да се съвземе някой ден тази фирма от кризата и да започне да набира пак служители, не вярвайте на обещанията , а винаги си търсете своето навреме. И не вярвайте на никого там.

В тази фирма цари пълен хаос и дезорганизация, а професионализъм липсва във всяко едно отношение. Повечето служители са бивши  соц. инженери, работили в заводи, в държавни предприятия, които от 3-4 години се занимават с реклама, но са на светлинни години от правенето на реклама.
Заплащане, работна среда, морал, отношение -5. Не бих искала да се ангажирам с някакви по-сериозни коментари и да преувеличавам, но казано накратко - това е поредната дупка.

Подкрепям мнението на колегите. Скоро беше последната чиска от рекламната агенция. т.е. изгониха неудобните и кадърните което е явно масова практика там, за да не са заплаха за некадърните успели да развият подмолни качества и да се вкопаят в тази прогнила администрация.

Не започвайте работа в рекламна агенция идо стил, всичко е измама.

Споделям мнението на колегата, и да добавя че в някои отдели хората са толкова черногледи и негативни че се смоизяждат по между си, да не говорим за това че на високопоставените позиции стоят некомпетентни и ограничени, дълбоко комплексирани хора, неспособни да сплотят сформирания екип и нямащи подходящото към подчинените си отношение.