Лимекс ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Възраждане, Квартал ЗОНА Б-5, бл. 12, вх. А, ет. 4, ап. 11&markers=София,Район р-н Възраждане, Квартал ЗОНА Б-5, бл. 12, вх. А, ет. 4, ап. 11

Лимекс ЕООД

Не знам кой от колегите влиза под името Игор, но е напълно прав,това е самата истина,да допълня само , колкото и да се пъне Юлиян че е беспристрастен нещо не му се получава, всички знаем как раздава бонусите, добре че заплатите са на карти щото и тях щеше да си ги разпределя между неговите хора(семейство praktis).

А бе Юлияне, я по добре си затвори устата да не почнем да ти вадим кирливите ризи,как раздаваш стока без пари на доверие на приятелчета и познати,как ползваш служебни пари за лични нужди как пускаш измислени командировки,как си назначаваш свои познати на работа при теб и как се ползват те с привилегии и т.н. просто ми е чудно как все още софиянци не са разбрали че ги лъжеш и ги правиш на балами.Всяко начало има и край,твоя скоро ще дойде щом софиянци разберат какъв си в същност.

Кирчо бъди благодарен че все още взимаш заплата защото и без нея можеш да останеш

Понеже ни дават "много големи" заплати вече ни спряха и купоните за храна законно ли е това ще се поинтересувам и ще пиша където трябва.

Здравейте. Пиша като клиент на м-н Практис гр. Стара Загора.Посещавала съм много пъти магазина от отварянето до сега. Прекланям глава пред персонала за тяхната компетентност, отзивчивост, приветливост и търпение към клиентите. Колкото и да харесвам този магазин от днес нататък аз и моето семейство няма да го посещаваме. Причината - за толкова време днес за пръв път срещнах управителя на магазина. След ката видях отношението му към персонала направо се ужасих. И тогава си отговорих на въпроса защо е толкова лошо мнението за магазина в града. Учудвах се и съм разговаряла с персонала защо толкова професионалисти вече не работят там. На този въпрос също си отговорих днес. Вече не ме учудва защо не се посещава този страхотен магазин - причината не е в конкуренцията. Написах този коментар, защото ми е много болно, че вече няма да посещавам любимия си магазин. Надявам се този коментар да бъде прочетен от някой от главното управление

Много са нещата който мога да кажа за тази фирма със сигурност не са злонамерена реклама а чиста истина.Аз съм бивш служител на фирмата и смятам че това е възможно най-лошото място където можеш да работиш -лошо заплащане мотивират те с крясъци обиди и заплахи.Наемат те на работа с някаква длъжностна характеристика на някаква позиция и после те използват за каквото им скимне разбира се без да ти влиза в задълженията и без да ти се заплаща

Нама нито една добра причина човек да започне работа там.

Става дума за магазина в Стара Загора-управителя прави каквото си иска дори взема пари от оборота за да ходи да играе комар при уведомяването на "собственика" на веригата той казва "нищо не мога да направя"/оргумента -бил теглил заем и ги върнал/какво повече да ви кажа.Всички липси,счупвания и разминавания се поемат от малкото останал персонал,кражби в магазина нямало а и охраната не отговаряла за това.

Искам да попитам този анонимем също радетел за фирмата защо служителите които напускат фирмата,дори и да са постъпили коректно-/подали са си молба за напускане и работят до последно/последна заплата не виждат?

Нали не очаквате да си кажа истинското име!А във вярността на казаното от мен може да се убеди всеки който се поинтересува.
Отново ще повторя,няма да съм последния напуснал тази фирма!