Лимекс ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Възраждане, Квартал ЗОНА Б-5, бл. 12, вх. А, ет. 4, ап. 11&markers=София,Район р-н Възраждане, Квартал ЗОНА Б-5, бл. 12, вх. А, ет. 4, ап. 11

Лимекс ЕООД

Здравейте.Пиша тук като бивш кандидат за работа в Практис на позиция Консултант към част електро.Аз съм на 43г.,но вече съм дядо(да ми е живо и здраво първото внуче).Това няма нищо общо със случая,но искам да кажа че съм един нормален човек с богат житейски опит търсеш работа.Та гледам аз обява в Jobs-a и си пускам CV,но тъй като ми е на пътя,спирам и питам,така и така търся работа.Управителя на клона веднага се отнесе с разбиране,разпечата си CV-то,обясни ми общите неща,е аз нямам ел.техническо образувание,не съм работил като продавач консултант,но както винаги казвам никой не се е родил научен,и за всяко нещо си има първи път.И след 10-15 минутен разговор получавам може би стандартен отговор-Ще ви се обадим.И наистина на втория ден ми се обаждат с положителен отговор-Заповядайте в други ден.Благодаря на Управителя на клона,отнесе се с разбиране.Отивам аз нахъсан,ех имам работа,и така три работни дни,колегите се отнесоха добре,дадоха ми риза с надпис,да не се различавам,а и клиентите да ме разпознават като консултант.Както чувах от колегите работата върви добре,разбирайте има продажби,за три дена се срещнах с много хора(в случая клиенти),и мисля че се представих добре,но това може да го кажат само хората с който работя и управителя и зам.управителите,е за три дни не можах,а и не съм си го поставял за цел да разбера кой точно какъв е.И ето го 4-тия ден(вчера),на обекта пристига президента на фирмата,всички викат-Шефа дойде.Е добре дошъл казвам аз,в краят на крайщата аз лично не го познавам,и все още нямам мнение.РАЗКАЗ НА ПРОВЕДЕНИЯ РАЗГОВОР.Е,влиза шефа,застава пред мен,и азсъвсем нормално казвам-Добър ден,отсреша няма отговор а въпрос-ТИ какъв си,за кой сектор си.На тъп въпрос би трябвал и тъп отговор,но аз не съм конфликтна личност и казвам-За част Електро.-А какво си работил.Аз-Работил съм като крояч-шивач,стройтел.-Ами ти за какво си тогава тука,ти нямаш нищо общо с това,кой те назначи тебе.-Ами,казвам аз-Отговорника на обекта Иво,Ивайло.-Кой е тоя Иво бе,той няма ли си фамилия.Има,казвам-Но не съм я научил още.(говоря нормално,това което знам,и това което мисля).-И кво шивач,къде си работил а,ти разбираш ли от електро а.Какво да кажа,трябваше да му видите надменното изражение,не мога да го опиша.-В Агресия.-казвам аз.-а в Агресия,шивач,ти нешо разбираш ли от електро,не мислиш ли че трябва да се пренасочиш в друг сектор а.Замлъкнах,просто не бях очаквал такъв негативизъм към човек който не познаваш.Изчаках културно да си тръгне ,върнах ризата,ръкувах се с колегите за довиждане и си тръгнах.Изводите оставям на четящите тук,а и оше нещо,преди да си тръгна(още не бях свалил ризата) се обърнах към временно отговарящия за обекта Емил(и на него не му знам фамилията).Така и така казвам аз.-Ти разговаря с началника сега за мен,за какво става въпрос,ставам ли за тази работа или не.-Ами-мрън,мрън.-Чакай малко,казвам аз-Аз лично не мога да кажа,да аз съм най големия разбирач,но когато те  питат теб като временно отговарящ,ти трябва да отговориш,да справя се,не не се справя,нещата в живота не са шест,те са само две,става или не става.Разбрах,те са само началници колкото да опазят себе си, нямат позиция,мрънка,лошо.Аз съм работил с много хора,бил съм бригадир,отговарял за хора,план-график и т.н. но никога не съм позволил хората зависещи от мен да бъдат подлагани на преки нападки от страна на горестоящите.И все пак пожелавам им успех,на колегите де.

АНАРХИЯ И БЕЗЗАКОНИЕ Е В ПРАКТИС,АКО НЕ СИ ПРИБЛИЖЕН С ШЕФОВЕТЕ ЩЕ БАЧКАШ КАТО ВОЛ ДОКАТО ДРУГИТЕ СЕ СКАТАВАТ.ЗА БОГА НЕ ПОЧВАЙТЕ ТАМ

Днес 18.06.2010 обявата "Експерт Външна търговия" пак е пусната. Ако видите предишното ми мнение, е било през месец Май 2010. Значи продължават с простотиите да лъжат хората, че имат място. Или мястото е брутално гадно и никой не се съгласява. Кога ще се разбере, че хората дори по корем да се тътрят от глад, няма да се навият да работят за без пари, все пак имат цена и стаж, който държат да им бъде подобаващо заплатен.

Уважаеми настоящи и бъдежи колеги, моля да ми кажети каква е структурата на магазина-Управител - зам.управител и т.н.и горе долу какви са заплащанията по нива.Мисля да кандидитсвам за работа тук във Велико Търново.И ако някой знае кога ще откриват магазин тук?Благодаря ВИ предварително за отзивчивоста.

Айдеее, пак същата обява - "Експерт външна търговия". Вариантите да пускат една и съща обява през 2 месеца може да са: правят си реклама, положението е нетърпимо и или хората напускат или там ги изтискват колкото могат и принуждават да напуснат, а може просто изобщо да нямат такава позиция, но си уплътняват времето на HR, събират инфо от кандидатите и се гъбаркат с Вас.
Поне по 300 CV-ta получават при излизането на обявата. Значи примерно, 3 пъти през 3 месеца, по 300 CV-та, = 900 автобиографии. Е как пък да му се не види не се появи идеални Ви кандидат. Писнало ми е от селски хитринки.

мисля да започна работа в стара загора!!!моля за мнение на бивши работници.много се колебая

Повярвайте,няма нито една причина,поради която да си заслужава да започнете работа там.Може би това че се намира в сърцето на Дружба 2,ще ви подлъже? Вие си преценете.Точно колегите от Дружба,които са все още на работа там ,ми се обаждат ежедневно,да ме питат няма ли оферти за работа,че там станало нетърпимо.Аз го ядох в продължение на близо 6 месеца.Слава богу,отървах се.Още не мога забравя за кошмара,наречен "ЛИМЕКС".

До Кандидат - а на каква позиция са те поканили? Освен ако не ти предлагат позиция управител не бих те посъветвал да приемаш. Познавам доста хора в тази фирма, а в Стара Загора обстановката е много нагнетена и липсва уважение към персонала. Не коментирам показатели работна заплата, потенциал за развитие и т.н. тъй като всеки има различни критерии и изисквания, а и не съм се интересувал от тях. Все пак ако нямаш по-добри предложения си помисли добре, но си подготви всякакви въпроси, които те интересуват, за да не остане нещо, за което не си се уточнил в началото. Би било добре да поискаш да видиш прекия си ръководител и да си зададеш евентуални въпроси и после да си съставиш сам мнение.
Ако смяташ, че си в положение да изискваш искай и копие на предварителен договор.

имам предложение за работа в практис и много се колебая да ли да приема .Моля дай те ми мнение за климата във фирмата

аз съм бивш служител от тази фирма и искам да изразя моето лично мнение:
това е една невероятна школа за професионализъм,естествено за хора,които имат с какво да го оценят това,поклон пред движещите сили на тази фирма,пред колегите с които съм имала честта да работя,поклон пред собственика на фирмата,голям човек от когото има какво да се научи,ако имаше повече фирми като тази хората наистина ще се научат да работят в истинскя смисъл на тази дума,нещото ,което накара хората работили там да си тръгнат е един единствен човек,който с идването си в тази фирма обърка цялата перфектно работеща система.Ако той беше истински мъж,щеше да си тръгне още в самото начало на неуспешното си мениджърство.Успех