Компютър Консулт ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Хасково, ул.АТОН, 5&markers=Хасково, ул.АТОН, 5

Компютър Консулт ЕООД

РАБОТЯ В ФИРМА КОМПЮТЪР КОНСУЛТ-ЕООД ГРАД ХАСКОВО ОТ 5 ГОДИНИ.МНОГО СЪМ ДОВОЛЕН ОТ УСЛОВИЯТА НА ТРУД И ЗАПЛАЩАНЕТО.ФИРМАТА Е НАЙ ГОЛЯМАТА IT КОМПАНИЯ И ЕДИНСТВЕНАТА СЕРТИФИЦИРАНА ПО ISO 9001:2000 В ХАСКОВСКИ РЕГИОН.ФИРМАТА РАЗПОЛЯГА С МНОГО ДОБЪР ЕКИП ОТ ПРОФЕСИОНАЛИСТИ.

КОМПЮТЪР КОНСУЛТ ЕООД Е НАЙ ГОЛЯМАТА IT КОМПАНИЯ В ХАСКОВСКИ РЕГИОН.ФИРМАТА Е ЕДИНСТВЕНАТА СЕРТИФИЦИРАНА ПО ISO 9001:2000 КАТО IT КОМПАНИЯ В РЕГИОНА. НЕВЕДНЪЖ СЪМ ПОЛЗВАЛ УСЛУГИТЕ И ЕКИПА НА КОМПАНИЯТА И СЪМ ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ДОВОЛЕН.

Работил сам там близо 6 месеца работната среда е под сякаква критика все едно по цял ден си в рудник в мазе и няма добро осветление .Отношенията с колеги за добри но с раководство не имаше мнго дразги обещания за повишаване на заплати за отпуски и така на татак.Аз лично нямам добро мнение за фирмата..

Този коментар се отнася главно за учениците които през лятото са свободни. Там търсят такива за работа, много приятели ми разправяха как стоят нещата, но въпреки това реших да ида да работя там, понеже се смятам за по-компетентен от приятелите ми. Но не щеш ли, и при мен стана почти същото - работих 2 месеца през лятото, първия ми платиха 130 лева (при положение че на болшинството плащат по 100, реших че няма да постъпят и с мен както с останалите...) , на края на втория ме "изритаха" със архумента че не съм бил компетентен и не ми платиха. Е, с последното казано от тях е ясно защо са го казали - просто искаха да им работя 2 месеца като платят само за един. По-голяма наглост от това не съм виждал никъде, много бях бесен. И побеснявам още повече като слушам че всеки ден са "изхвърлили" някой със същото оправдание... Вече съм предупредил всички приятели, но никога това не е достатъчно. Все ще има кой да им кълве на въдицата. Надявам се да съм направил достатъчно добра рекламация на фирмата. Това е достатъчно, няма да споменавам цените им.