Лидер Консулти /img/frontend/nomap.png"

Лидер Консулти

Искам да кажа за всички, които търсят работа в чужбина. Има лицензи за посредническа дейност по намиране на работа и те са два вида - за посредническа дейност в страната и за таква в чужбина. Пращам линк със списъка на лицензираните посредници за работа в чужбина.
Това са фирмите, които са се регистрирали и са си платили таксите. Лидер Консулти не присъства. Може да имат лиценз за работа в страната, както казва Пламен, но за чужбина нямат.
Не се доверявайте на фирма, която не се е лицензирала. И дори да помагат на друга фирма, трябва да имат подписан и подпечатан договор само с някоя от тези фирми - всеки друг договор е невалиден.
Така че анонимни клиенте действай - мисля че освен инспекцията е добре да уведомиш министерството на труда и социалната политика и Агенцията по заетостта - стига някой е печелил на гърба на наивните.

Ох горкия ГЪРМЯН ЗАЕК, все същия отчаян човечец. Първо лиценза им може всеки мислещ човек да го провери като отвори страницата на Агенцията по заетостта, за да го види че си е там :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Офисът им си е чудесен, красив, сградата е нова, красива и отдавна има акт 16 сигурно повече от година и половина.
От Инспекции по труда се страхуват нередовните и май най вече ТИ. С тях никого не можеш да уплашиш.
И следващия път намери нещо по-умно с което да ги захванеш, че вече се поизчерпа и друго не ти идва на ум.
Лидер толкова отдавна ли са ти тръ в очите??? От както са се нанесли в хубавата сграда???? :-)))))))))))))))))))))))))))))))))

Аз пък съм 99% убеден че те и лиценз и за България нямат. Така че срещата им с Инспекцията по труда ще им е доста интерсна. Дори си мисля че и НАП трябва се сезира за една среща с Лидер Консулти. По времето когато ги посетих за да ползвам "услугите" им кооперацията в която се помещаваха нямаше и АКТ16/разрешение за ползване/. Защото кабела на тока тъй наречената "времянка" ги издаваше че тая кооперация е недовършена. Абе всичко им е "Легално" ама ще видим тая работа.
Благодаря на създателите на този форум защото такива "Агенции за подбор на персонала" като тази ще си получат заслуженото най накрая. Дай Боже.

в отговор на глупостите на г-н Пламен Димитров
Г-н Димитров с вашите думи още веднъж доказвате че не сте работодател и нямате представа от инстиционните особености. и в подкрепа на думите ми имам намерение да сезирам Изпълнителна Агенция "Главна Инспекция по Труда"-Варна за да могат те да оценят необходимостта от лицензи за посредническа дейност които са разделени на два отделни лиценза единия е за посредническа дейност за България,които има Лидер Консулти и другия за посредничество в чужбина, които нямат, тъй като те Агенцията по труда са по компетентен орган, дори от Вас Г-н Димитров и нека те да решат дали имат нужда от лиценз или не.

Ставате смешни бе хора.Я излезте от маската на недоволни клиенти на фирмата и си признайте открито и честно че ЛИДЕР са ви КОНКУРЕНЦИЯ, която толкова много ви е трън в очите от завист и злоба заради успеха си и многото оферти за работа. А колкото до лиценз за чужбина - на тях въобще НЕ ИМ Е НУЖЕН ТАКЪВ. Предмета на дейност и системата на работа им позволява да работят с чужбина и с когото си искат без да им е необходим някакъв лиценз. Освен това са и консултантска фирма, извършват обучения, тестване, помощ в бизнеса, мотивация на персонала, позитивна психотерапия и още. Запознат съм защото вече година и половина използвам техни услуги. Дори не са агенция. А за техническия профил няма да коментирам.

г-н Димитров излезте от прикритието си на управител на фирма и си признайте че защитавате интереси на нелоялни приятели и за всички останали фирмата не е лицензирана за посредническа дейност за набиране на персонал за чужбина и като съвет на наивните търсещи работа при Лидер Консулти при следващото си посещение поне поискайте реален договор с ПОДПИС И ПЕЧАТ удостоверяващи възлагането на чуждата фирма към Лидер Консулти да й набира персонал. Ползвал съм услугите на фирмата и останах неудовлетворен от НЕКОРЕКТНОТО ОТНОШЕНИЕ на служителката.

Ако сте забелязал г-н Димитров, гърмяния заек не е писал ЗА ВАС РАБОТОДАТЕЛИТЕ а само за посредник.
Тази работа много прилича на:седнал един сътрудник от фирмата и сам написал мнение.
Щото работодателите си нямат друга работа освен да се възхищават на посредниците, как не.
Измислете друго, господа посредници, нескопосано се защитавате и прозрачно при това.

Моля, да поясните защо работата в Чежия е по 10 часа и един почивен ден,след като съм прочела тази обва преди време с много по добри условия и заплащане.Намирисва ми на фалшива обява, особено сега в кризата дето всички съкращават работници.Чехия е също с 40 часова работпа седмица .

Аз съм Работодател в строителния бизнес, който редовно използва услугите за подбор на качествени работници от Лидер Консулти.Мога да кажа само това, че лично аз съм доволен от услугите на агенцията и ще използвам възможността да кажа нещо хубаво и да благодаря за бързото реагиране, точната преценка и коректно отношение когато ни избират персонал. Предполагам че действително се срещат с много хора за да ни пресеят и изберат най-доброто. От опит знам, че има много плява в зърното. И съм много огорчен, че точно тази изхвърлена и некачествена плява после пише лоши коментари за нас Работодателите.

Това е една измислена агенция за подбор на персонал. Намира се във Варна на ул."Три Уши" до спирка Лаврентий. Всеки ден си пуска обявите в разни сайтове за работа и най вече в Джобса. Пуска ги като фирма директно търсеща служители. Нищо такова всички са фалшиви на 101%. Уловката е да ви вземе 3, 5, 10, 15 колкото може лева. /На мен не можа щото ми стана ясна от първата дума, е загуби ми един час/. Позициите дето уж ги обявява са от корабни тръбари, до цветарки и детегледачки и стигат до мениджъри на международни компаний. Чудесни длъжности с чудесно заплащане само дето са релни колкото Дядо Мраз. ПАЗЕТЕ СЕ ОТ НЕЯ ОСОБЕНО АКО СТЕ ОТЧАЯН БЕЗРАБОТЕН И ДОВЕРЧИВ. Ще ви вземе и последните 5 лева безсрамно. Още като влезете има една табелка ПОТРЕБИТЕЛСКА ТАКСА 3-ЛВ. След мен на опашката имаше още 10тина хорица. Бас ловя че ги е обрала всичките изглеждаха наивни и отчаяни /за съжаление/.