Алу–пласт АД /img/frontend/nomap.png"

Алу–пласт АД

Не само, че са фалирали и че не вдигат телефони, че всички офиси са затворени, но и ми завлякоха с над 1000 лв. адограма нямам и ми казаха, че не само, че нямало да ми я сложат, но и парите нямало да ми върнат. По - нагли хора не съм виждала! Дайте съвет какво да правя.......
НИКОГА НЕ СИ ПОРЪЧВАЙТЕ ОТ ТАЗИ ФИРМА ИЛИ ОТ НОВАТА ИМ - ПОД СЪЩОТО ИМЕ С bg ОТЗАД!!!!!!!!!!

Здравейте,искам да ви кажа колко мизерна е станала тази фирма Алупласт.Значи на 12 декември 2009 отидох да си поръчам дограма от офиса в Хаджи Димитър,направихме оферта и момичето звънна на тези които взимат размери и се оказа че ще излизат в отпуска и няма да стане тази година.Каза ми че на 11 януари ще започнат работа(голяма почивка са си направили) и тогава щяла да ми се обади  за да се разберем кога ще дойде човек да вземе размери и аз се съгласих защтото не бързах толкова.На 11 януари никой не ми се обажда и аз реших да им звънна за да видя какво става,но никакъв отговор никаде нито в един офис не вдигнаха телефона.Намерих някакъв номер на производствената им база и на 4 път ни вдигнаха.Някакво момиче ми прачели реорганизация във фирмата и щели да започнат на 1 февруари,и аз вече полудех,викам си тези фалираха сериозно.Клиент съм на фирмата от доста време и винаги съм бил доволен от дограмата и монтажа и поради тази си викам,айде ще изчакам до 1февруари.На 1 февруари пак същата работа като на 11 януари,с разликата че този път никой никъде не открих.Казах си отивам в друга фирма която предлага дограма на Schuco,и случайно като минавах покрай офиса на Ботев и Сливница видях некакъв лист на вратата на офиса на Алупласт.Там пишеше очаквайте ни на 22 февруари.Ебати тъпанарите.И си викам абе къде ще ги чакам я де си гледат работа ,толкова време ги чаках тия мизерници повече нема да се занивам с тях.Но си викам кои други фирми предлагат дограма на Schuco и то уж немска и пак клекнах до 22 февруари.Вчера отивам до офиса на Алупласт и с учудване гледам че работи и си викам ее най-после свърши дългото чакане.Влизам в офиса и казвам на служителката че сме направили оферта на еди коя си дата,дасе разберем за размерите кога ще вземат.Тя погледна офертата и ми вика ние вече не предлагаме дограма на Schuco.Аз си викам стига глупости нещо ме бъзика тая,ама тя сериозна.Предлагали само на Vivaplast и Veka-некакви пълни дървета тази първата за първи път я чувам.И аз вече отчаях тотално и  и викам да ми направи оферта така или иначе съм дошъл е така просто да вида колко щте ми излезе с дограма Veka-не че ще си сложа veka ама от любопитство.Направи ми офертата беше за 2 прозореца около 1500.Тръгнах си оттам разочарован за пореден път и на 100м гледам някакъв офис пише Дограма Щори.Минавам покрай него и гледам на витрината някакъв профил разрязан и на него виждам коронка.Това е ембламата на Schuco и си викам опа тука сме .И то верно предлагат Schuco и некаква друга българска.Направи ми момичето оферта и какво се оказа:оказа се че тази Veka-ta-измислена ми излиза с 300 лева за същите параметри както Schuco-то. И си поръчах Schuco от Васи Макс.Явно от Алупласт вече нищо не става.И да ходят да си предлагат тая мизерна дограма на космически цени на некой друг.В заключение мога да кажа на бъдещите им клиенти да внимават с тях ,защото не са на онова ниво на което бяха .

какво да ви кажа за тази фирма...по принцип качеството на работа е добро защото работниците си вършат отговорно своята работа но същото не може да се каже за останалите с заплатите НАИСТИНА  е отчайващо положението вече не знаем кога ще вземем пари и почваме да губим представа за кои месец има да взимаме отношението към нас е доста НЕКОРЕКТНО а все искат от нас ние да бъдем коректни към фирмата е ДО КОГА??? ако ме питате мене дограма бих си поръчал от тази фирма но не бих почнал работа там в моментното и състояние ако ми се предлага дано се оправят нещата по бързо защото колегите са готини.

Положението във фирмата е повече от лошо, не се плащат заплати и то от дълъг период, а когато попиташ кога евентуално ще си получиш парите, те карат да се чувстваш като просяк и нахалник, че може и да отнесеш някое мъмрене. НЕПРИЯТНО МЯСТО ЗА РАБОТА !

Допитах се до мой познат който работи там, но и той незнае докога. Разказва ми как назначават и уволняват буквално за минути. Всеки ден вижда нови хора вкючетелно на всички нива. Към заплатите си вървят някакви си измислени глоби към 20% обикновено. Ако някой се задържи повече от 3 месеца той поставя рекорд. Фирмата е пред официален банкрут.

Като качество на предлаганите услуги мисля, че в миналото са изградили някакво добро име, но като работодатели са абсолютно некоректни. От два месеца съм съкратен по взаимно съгласие(което си беше тяхно съкращение, но ни принудиха да си подпишем молбите за напускане) и още чакам да ми платят последната заплата. в същото положение са и още двайсетина човека от Варна и Русе. Трудовата си книжка също получих след два месеца, разбирасе без парите, като разбрах, че ми е наложена неоснователна глоба от 427 лв. Както ни беше обяснено всички служители на фирмата не са вземали пари, понеже фирмата нямала такива!(А след като се приспаднат глобите то вкрайна сметка не остава много за даване, но и тях не искат да дадат).
С тези си действия те вече нямат качествен персонал - всички кадърни кадърни както разбрах са напуснали или са уволнени! Даже и добър профилът без добър майстор той няма качество. Мислете как тези хора ще си поемат гаранцията, която дават! Спрямо мен те са били Максимално некоректни

От позицията си на клиент мога да кажа и единствено суперлативи за Алупласт!
Впечатлен съм от коректността им, качеството на изработка и монтаж, компетентността на консултантите им (визирам офиса им на Хр. Ботев и Сливница).
Това което поръчах, това ми бе доставено и монтирано безупречно! Благодаря Ви!
Спечелихте ме като клиент и ще се радвам и това лято да ползвам вашите услуги!

Защо името на тази фирма изчезна толкова бързо? Кой какво се опитва да скрие? На всички им е ясно, че фалита ще бъде обявен в най-скоро време.
П.С. И този пост да бъде изтрит, пак нищо няма да се промени - некадърността няма как да се скрие.
П.С. izlugan.com предлага също възможност да се попрочете нещичко за вас. Няма как да се скриете.