Резидънс Контрол ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Овча купел, Квартал кв. ГОРНА БАНЯ,, ул. ЦВЕТАН ВУЧКОВ, 7&markers=София, Овча купел, Квартал кв. ГОРНА БАНЯ,, ул. ЦВЕТАН ВУЧКОВ, 7

Резидънс Контрол ЕООД

3 точки от 1 мнение

Здравейте ,
Бих искал накратко да споделя преживяванията си от работата си в Резидънс контрол /М2М сървисес

На първо място фирмата работи на ръба на закона (дори отвъд него).
Когато почнете работа там договор няма да ви се предложи.Ако това стане (поне след няколко седмици работа) твърде вероятно ще се опитат да ви извиват ръцете като ви предложат договор с по-ниска заплата от уговореното.
Ако кандидатствате в производството
могат да ви наемат временно (само за да запълните някакъв временен пик в работата) и после ще се отърват от вас.
Отношението на ръководството е подчертано неуважително ,професионализма е под точката на замръзване -работи се в постоянен хаос без документи и правила(там дори се гордеят с това).
Заплащането спрямо натоварването-няма смисъл дори да се отваря темата.
Наистина ми е трудно да намеря нещо положително да кажа .
Чудя се как такива фирми продължават да съществуват в страна член на ЕС.