Ббс ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Сердика, ГРАФ ИГНАТИЕВ, 13&markers=София, Сердика, ГРАФ ИГНАТИЕВ, 13
1 точка от 1 мнение

МОЛЯ, НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ!!!
Така наречената "Пекарна-пицария Граф"... тези хора явно наистина са се взели на графове. Толкова са зле, че направо не зная от къде да започна... Заплата - прекалено ниска не само за стандарта на София, но и за натоварването, да не говорим и че я получаваш на изплащане - къде по 20 лв, по 50, а ако имаш късмет може и 100 да ти дадат накуп... с огромно закъснение. Но все пак се считайте за късметлии, ако изобщо си я получите Отношението - прекалено любезно и мазно... в началото. "Шефа" - изключителен сексист! Погледи, подмятания, реплики, надсмешки... каквото се сетите. Да не говорим и каква мизерия е вътре... Отпуска? Какво беше това? Една седмица в годината, при това с включени съботи и недели? Е, поне е платена, но забравете да си я получите ако напускате. А не дай си Боже да ви се наложи да излезете в болничен или по-зле - в майчинство! По-добре си търсете нова работа