Ю Би Ар https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Витоша 90, ет. 6&markers=София,бул. Витоша 90, ет. 6

Хората са страхотни- топли, усмихнати и много даващи! Не е имало и секунда, в която да се съмнявам за избора си да започна работа тук!
Когато има работа се РАБОТИ, но когато няма никога никой не ти забранява да седнеш или да си починеш.
Фирмата е коректна от към заплащане, до момента за вече над година не са ми забавили заплатата с дори ден, като дори ми е заплащан и празничния труд, което в днешно време е рядкост.

Тази фирма непрекъснато пуска обяви,че търси хора регистрирани на борсата ,за назначаване по оперативна програма.В действителност не реагира по никакъв начин към кандидатите ,отговарящи на условията.Има си и продавачки в магазина,за който пуска обявите.Очевидно обявите са някаква измама,тъй като фирмата не е отправила искане към бюрото по труда в Габрово за наемане на безработни по оперативна програма.Какво прави с данните на кандидатите?

Здравейте

Тази фирма е поредната издънка на Мариела Остенд. За тези , които не знаят, тази на пръв поглед невинна дама, всъщност е един от най-крупните измамници в българските търговски среди! Тя съумя да източи КТБ , отваряйки няколко фирми Странд АД , Юникорн , Юникорн ритейл (Юникорн ЕЙ, ЕЛ и пр ... 20 на брой) Въпросната фирма ЮБИАР е поредния й балон, но този път чрез него точи държавата... Всички фирми на госпожата фалират и рано или късно тя ги продавана на някой мним индианец из офшорните зони...
Жалко , че Г-жата вече е луда и напрежението не й се отрази добре... но наистина не елесно да си крадец , дори и на такова ниво
Г-жо Остенд ... ВИЕ СТЕ ЗА ЗАТВОРА, НАЛИ ЗНАЕТЕ ТОВА