Globe Williams Bulgaria /img/frontend/nomap.png"

Globe Williams Bulgaria

Искам да споделя мнение за тази фирма, за да може тези който се интересуват да са запознаят предварително с някои факти. Фирмата търси основно почистващ персонал, като заплащането е меко казано недостойно и обричащо хората на мизерия. Работното време е по осем часа, но се работи двадесет и шест дни в месеца (при двадесет и два позволени от закона.) За всичко това ще получите 300 лв Направете си сметка дали това не е експоатация.

Аз са кандидатствали за позиция в компанията, като продажбите човек.I са били третирани по един добър начин в рамките на процедурата и няма проблеми, както е споменато.Селекцията не е приключила, но аз съм убеден, на фирмата и управлението.

Кандидатствах за работа, но страшно съм обиден от не професионалното и неадекватно държание на офис мениджърката, която ми заяви че ще работя по 15 - 18  часа с неясен почивен ден и ще вземам 300 лв. чиста заплата. Аз съм със 6 г. стаж в бранша за почистване и миене и под дръжка и владея два езика професионално говорейки и пишейки. Извинявам се, но незнам кой е назначил тая неориентирана в работата и задълженията си мениджърка Мая Методиева. Та тя не знае да си измие ръцете а ще води интервю ще организира и избира служители за работа и .................. що за подбор и критерий имате

Аз съм клиент на тази фирма от 2 години. Мога да кажа след толкова време че са коректни, бързи с малко излючения, решават бързо проблеми които се появяват по времето на работа. И знам че служителите са много доволни от директора на фирмата.

Работя в Глоуб Уилямс България от самото откриване на българския офис. Компанията ми дава интересната и динамична работа, която никога не омръзва; колегите и шефът ми са страхотни - разбираме и се уважаваме взаимно; заплащането е добро и коректно. Имайки предвид, че Глоуб Уилямс сега се разраства, това предоставя много възможности за развитие.

Как може да се влезе в тази фирма? До сега не съм видял да търсят хора? А и фирмата не беше ли гръцка? Нямаше ли някаква връзка и с Пиреус банк? Нещо ме съмнява, че мненията са доста целенасочени.

Firmata e mnogo dobri perespektivi, mozes da se razvivas zaedno s neq stiga da imas zelanie i uporitost

MOZES DA SE RAZVIVAS ZAEDNO S FIRMATA V VSIAKO NAPRAVLENIE, FINANSOVO, SIGURNOST, OPIT

Firmata mi dawa mn dobra wyzmovnost za osyshtestwqwane na kontakti s razli4ni organizacii i poleto na dejnost e dosta obhwatno, koeto pravi rabotata mi interesna.