Еврофутбол ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Лозенец, ДЖЕЙМС БАУЧЕР, 12&markers=София,Район р-н Лозенец, ДЖЕЙМС БАУЧЕР, 12

Еврофутбол ООД

Здравейте!
Моля който има опит с отваряне на букмейкърси пункт за Еврофутбол да сподели дали си заслужава инвестицията или не.

Някой може ли да даде информация относно позиция ИНСПЕКТОР? Интересуват ме отдела читав ли е? Заплтата? Условията на труд?
Предварително благодаря!

Здравейте, бих искала да попитам дали знаете какво е заплащането на инспекторите в Еврофутбол?
Благодаря много.

Има ли някой, който е букмейкър или е откривал букмейкърски пункт на Ефу да си каже мнението как точно стоят нещата.

Ако уважавате себе си не ходете там!!!

Пешо, нещо да имаш да ми казваш? Или вече си на борсата и нямаш време да влизаш тук?! Аман, не от анониммни анонимници, а от такива самоуверени и неадекватни хора като теб, които работят нещо някъде, дори не знаят какво, но си мислят, че знаят и разбират всичко!

Изключително болна фирма!
Въпреки дългогодишния стаж те гонят като куче и имат наглостта да изкарват ситуацията че доброволно напускаш!
Мафиотска структура!

Аман от Анонимни анонимници. Много голям разчет си си направил и си много наясно с данъците и фирмената политика. За съжаление ще трябва да те разочаровам с прогнозите за съкращения.

Мнение на Еврофутбол към Еврофутбол само по себе си е несериозно. Така наречените "доволни" във фирмата ще ги видя след Нова година при новия данък за хазарта, защото "доволните", респ. неработещите ще бъдат зарадвани с честитка за съкращение и тогава ще се заредите пред компютрите тука да плюете, ама ще е късно. Мнозинството от хората, които по собствено желание напускат, го правят наистина заради парите, защото цялата система е един виц, но този виц ще е с тъжен край. Съжалявам, господа управители, шефове и акционери, но кладенецът ще пресъхне съвсем скоро, съжалявам и работниците Ви, защото тези, които наистина работят изнемогват, за сметка на клатещите си краката. Успех!!! Лично аз се съмнявам, но всеки се спасява сам.

Всеки иска ако може нищо да не прави и да взима висока заплата. Само, че номера в Еврофутбол не минава, защото почти навсякъде в сградата има камери. Ако си вършиш работотата нямаш проблем с нищо и с никой. Не е вярно, че "излиташ" за най-малката грешка. 90% от хората напускат по собствено желание, защото не са доволни от заплащането.Първоначалната заплата е ниска, защото има изпитателен срок-6 месеца. Много е голяма разликата на работната атмосфера в различните отдели. Досега не е имало дори и един ден закъснение за превод на заплатата. В това отношение са изключително точни.