ВЕСТ ТВ /ВТВ/ АД /img/frontend/nomap.png"

ВЕСТ ТВ /ВТВ/ АД

Г-жо Божидарова, хайде да не правим хората на боядисани врабци, и да кажем първо от къде възникнаха въпросните холдинги ?Защо ги нямаше през 1990 г. например, и от къде взеха капитал да ги направят въпросните хора?
Нека да не отричаме мненията на хората, ако имате някаква полезна информация, кажете я. Ако искате да похвалите някого, похвалете го. Но не съдете дали някой е обиден или има горчивина в себе си, защото това не е Ваша работа. Всеки отговаря за себе си, не го забравяйте!

Единствената еко телевизия на България ВТВ има много потенциал. Изключително важно е ,че е независима. Имаш свободата и сигурността да работиш и да се развиваш, стига да си професионалист и качествен човек. А такива в екипа, определено има. Е не само ...Истината е ,че в началото бях доста скептична, след всичко прочетено. И за да пишеш по форуми си трябва поне малко морал, дори и ако си обиден - на някой или на себе си . Честно казано, през трите години от съществуването на телевизията, собственика е бил много търпелив човек.

За телевизията:Като замисъл идеята е отлична,но като реализация-пълен провал.Пълен хаос,лутане и стремеж на хора некомпетентни да реализират собствените си виждания,като не се съобразяват с мнението на твърде малкото вече останали професионалисти на работа.Визирам тук собственика В.Серов.Атмосферата е тягостна,изнервена,поради факта че в един момент се говори едно,а на в следващия нещата се обръщат на 360!Заплатите се изплащат с значителни закъснения,а и никой не е сигурен дали ще получи онова,което си е изработил,защото г-нСеров удържа голями суми без да даде каквото и да е обяснение.Отговорът е:ТАКА СЪМ РЕЩИЛ!Това е работодател,който тотално е загубил доверието на служителите си,порадиэ факта,че няма случай когато е обещал нещо да е спазил обещанието си-освен когато се касае до налагане на глони във високи размери БЕЗПРИЧИННО!
БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧ, И СЕ ПОСТАРАЙТЕ ДА НЯМАТЕ НИЩО ОБЩО С ТАЗИ ТЕЛЕВИЗИЯ,ДОКАТО НЕЙН СОБСТВЕНИК Е ТОВА ЛИЦЕ!

Аз бях там от стартирането на телевизията и малко преди това. За времето преди да ми пуснат договор (авторски не трудов) пари на видях. Но поне за 3-те месеца си получих всичко до стотинка (на магия).

Заплащането е лошо и се налагат глоби без причина.
Има някакъв трудов за минимални пари. Останалите, уж на ръка, но не са това, което ти обещават и точно там са глобите.

За нова година собственика направи глупав и скъп купон в Гранд Хотел България, на който награди шофьора, секретаката си и охранителя. В същото време твърдеше, че няма пари за заплати.
Отношението и изскванията към служителите, са от лоши, по-лоши. Собственика само налага безмислени цели с лъжливи обещания. Повечето предавания ги спряха. Много хора напуснаха.

Положително мнение за тази пирамида може да напише само Виктор Серов или някоя клакьорка около него!
Въобще не им се връзвайте ;)
Добре, че си намерих друга работа и напуснах.

Не стъпвайте там ако не искате след два месеца и вие да пишете тук.

В България повечето хора страдат от столкхомски синдром и изпитват носталгия по недавното тоталитарно минало,затова и си падат по предавания като биг брадар...абе да има сеир!VTV е една сериозна телевизия със сериозни теми и много се радвам , че я има.Надявам се ,че пиенето на ракия със салата и хвърлянето на боклука от терасата ще остане в миналото и ,че в България ще израсне едно ново по- възпитано и по-интелигентно поколение благодарение на образователни телевизии като VTV

VTV телевизия Вест/ собственост на Vi vesta холдинг/ собственик и управител Виктор Серов

Собственика забавя с месеци подписването на трудов договор и не изплаща периода преди подписването.
Предлага трудов договор само за половината сума и останалата дава на ръка.
Налага необосновани глоби върху договорената сума /тази, за която няма договор/ и като резултат не се получава договорената заплата.
Забавя с месеци плащания към служители и партньори.
Погазва закони безогледно.

Не се подлъгвайте да работите за структурите на Vi Vesta ако не искате да бъдете измамени !!!!!!!