"ЛОРТЪН" ЕООД /img/frontend/nomap.png"

"ЛОРТЪН" ЕООД

1 точка от 37 мнения

Най некоректната фирма за изработване на военно облекло.С 10 месеца закъснение много лошо качество на матриалите.След прочетените по долу коментари на недоволни работници които ги оправдавам напълно.Никога повече поръчки в тази фирма няма да направя,препоръчвам и на други да забравят за нея..

Видях много хора да пишат, че се интересуват по-горе в коментарите от работа там не се лъжете и останалите са ви го написали ! Работех известно време за Лортън ЕООД и не съм имала през живота ми по-разочароваща работа. Когато отидеш на интервюто само ти задигат празни чували, т.е. говорят ти как ще взимаш 600 лв. плюс процент от продажбите. Няма такова нещо ! След като напуснах фирмата ми дадоха всичко на всичко - 50 лв. ! А в същото време правят по няколко поръчки на месец за над 100 000 лв. и не могат дадат 500 лв. на служителите си.... Какво да говорим ? И ако оставим настрана парите, въпреки че те са много важен фактор за работата в крайна сметка, на интервюто ще ви кажат, че ще работите по 8 часа,а в действително ще работите по 10-12 с 1 ден почивен в седмицата.. ако и него го има изобщо. Условията на труд са отвратителни (например не работят климатиците и в магазините не се диша от жега). Осигуряват те на минималната,а на интервюто твърдят, че ще те осигуряват на реалното, което ти дават,а оставете, че и не го дават. След като напуснах 3 месеца се криха и накрая с голям зор ми дадоха 50 лв. след като съм направила поне 3 поръчки за тази фирмичка... Още когато започнах работа там, на работния график имаше поне 10 човека, които вече не работеха там,а бяха напуснали през последните 2 месеца, още тогава трябваше да се усъмня... Постоянно пускат обяви за работа и използват гладните студенти, за да ги съсипят от работа за никакви пари. Да не пропускаме и това, че липсва каквото и да е обучение относно работния процес, и това, че бях кандидатствала по обява за интериорен дизайнер, а реално ме третираха като продавачка,на фиктивния ми договор пишеше, че съм продавачка, и взех по-малко пари и от продавачка...

Тези хора не се отказват.Пак и пак текат нови обяви за нови работници .На вниманието на всички желаещи не се хващайте на тази въдица.Ще дадете всичко от себеси започвайки работа там и ще получите едно голямо нищо!!

Ужас!!!!ДНЕС ВЗЕХ ПОРЕДНАТА СИ ЗАПЛАТА ОТ 200 ЛВ.В София ли се намирам За мен там няма вече място но на вниманието на всички дето ще започнат работа в ЛОРТЪН просто не си губете времето.Обещанията са велики,работи се много и не взимаш нищо, а отношението на всичкити ти шефове плюс счетоводителката и чистачката е ужасно!БЯГАЙТЕ ОТ ТАМ!

Смятам да кандидатсвам за шивачка или за бродировачка,носе притеснявам от не добрата слава която се носи за тази фирма. Интересуваме коментара на някой който е работил или работи там,предварително благодаря.

Навниманието на кандидатите за работа в ЛОРТЬН.Отношението на шефовете е робовладелско. Фиктивни трудови договори. Заплащането е мизерно 200  300лв с голямо закьснение,а обещанията са велики. Който не вярва нека пробва ( ИМА ТЬРСАЧИ НА СИЛНИ УСЕЩАНИЯ )

Няма такава ужасна фирма! Няма!!!! Цари робовладелството, а хората ги уволняват или напускат през 2-3 месеца. Мизерните заплати от 400 лв се влачат със закъснение, не те осигуряват, а докато си на работа установяваш, че си "ползвал" неплатен отпуск. В магазините "Кристиано Брусарди" мебелите са нискокачествени китайски. Всеки напуска с радост тоя коптор!!!

С голямо облекчение напускам тази фирма! Условията са нечовешки, третират те като роб и собственичката (Людмила Илиева) няма никаква идея кой век е и как се прави бизнес въобще!Магазините й за мебели са пълни с боклуци, но цените са космически. Не припарвайте в "Кристиано Брусарди"!

Никога не започвайте работа в магазин Кристиано Брусарди! Заплащането е смешно, беше 600лв. за 6 работни дни в седмицата, 10 часа на ден, сега е 400лв., а напрежението да си вземете парите е огромно, особено ако решите да напускате (а този момент е неизбежен), няма служител, на когото да са изплатили пълното му възнаграждение. На интервюто "шефката" лъже на поразия (и за всичко останало лъже), че ще взимате процент от продажбите - няма такова нещо! Отношението на Илиева към служителите и е ужасно, безкруполна и крайно нечовечна е! Измисля всевъзможни глупости, само и само да си спести, да Ви даде 100лв., когато напускате. Копие от трудов договор не дават, всички осигуряват на мин. заплата или на половината от нея. Нямате никакви права там и няма начин да ги търсите. Забавя заплатите с по 3 месеца и винаги Ви дава по-малко от изработеното, под предлог, че няма продажби, което разбира се е глупост. Лъже клиентите си, че внася мебели от САЩ, а всъщност са от Китай, пълни боклуци, лъже че са от масив, а те са ПДЧ -та, покрити с хартиено фолио, кара служителите си също да лъжат. Касовият апарат е за украса, продажбите и не са регистрирани пред дървжавата, всичко се крие от данъчни. Но наи-отвратително е отношението и към персонала, унижава Ви до последния ден там!