"ЛОРТЪН" ЕООД /img/frontend/nomap.png"

"ЛОРТЪН" ЕООД

1 точка от 37 мнения

моето мнение за тази фирма  е че обещания се дават само на думи но на дела  работих  във ново направената фирма отношенята  спрямо  работниците нее нормална назначавт премахват каква е тяхната цел не се знае и дали най вече собствениците знаят  истината за какво се премахват хорта  има една нещастница която одговаря  за назначаването на хората ДЕТЕЛИНА и тя била преценявала кой става и кой  не а тя запитала ли се ставали за нещо крайно времее собствениците да се вземат в ръце или така им харесва да се подиграват с човешкия труд обръщам се към институците одговорящи за  тези фирми правете проверки  но не повръхностно и да ви замажат очите .ОБРЪЩАМ СЕ НАЙ ВЕЧЕ КЪМ СОБСТВЕНИЦИТЕ  ОТВОРЕТИ СИ ОЧИТЕ  И ПРОГЛЕДНЕТЕ ЧЕ ТАЯ  ДЕТЕЛИНА ЩЕ ВИ СЪСИПЕ БИЗНЕСА  ИЛИ МОЖЕ БИ  РАБОТИ С ВАШЕ ПОЗВОЛЕНИЕ ДА ПРАВИ ТАКА ОЩЕ НОВА ФИРМАТА И СЕ НОСИ МНОГО ХУБАВА СЛАВА  И ЗАПОМНЕТЕ  ЧЕ ВИЕ РАБОТНИЦИ НАМА ДА ИМАТЕ ДАКАТО  ДЕТЕТРИНА Е ВЪВ ВАШАТА ФИРМА.

Лоши и лъжливи хора са Станислав и жена му дойдоха и в радомир да ни лъжат искаха държавата да им плаща на работничките вкараха всички по програми държаха се с жените като с животни и сега когато спряха парите по програмата ни изхвърлиха като кучета лъжат им и мамят

Мнението ми е ужасно тази фирма не е завладяла само София но сега е ред и на Радомир шефовете са велики но кой не ги познава но опознаеш ли ги ще съжалиш че въобще ги познаваш госпожа илиева е с огромно самочувствие но като я погледне човек си задава въпроса боже тази жена има ли огледало но това на страна важното тук е че се подиграват с хората измислили го сега да набират работници от борсата по програма но днесе махнаха всички с предлог че не работят но не било това причината а това че държавата нямала пари за програми и на шефчетата не им хареса че ще плащат бяха доволни от това аха те ще ми работят а държавата ще им плаща много са некоректни много лъжат отношение никакво постояно напускат хора от там и някак да им работиш и то без пари ядене не може да си носиш да не носиш телефони нищо всичко ти е забранено решили че някой ще им работи в провинцията за без пари сега дойдохатук да ни лъжат шият много лошо всичко е дефекти и дупки и направо се чудя как може да си порачват от тях каквото и да е сега имат порачка за данс която е цялата в дефекти дупки о ъркани джобове объркан светал с тъмен камофлаж това е само ще кажа бягай те повече от 200 лв няма да вземете това е от мен