Щастливеца - Александър Георгиев ЕТ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив, Тракия, Квартал ТРАКИЯ, бл. 277, вх. В, ет. 6, ап. 16&markers=Пловдив, Тракия, Квартал ТРАКИЯ, бл. 277, вх. В, ет. 6, ап. 16

Щастливеца - Александър Георгиев ЕТ

2 точки от 1 мнение

Фирма в която никой не се интересува от теб,камо ли да мисли за твоето развитие.Изключително немарливо и слабо ръководство.Както и невероятно голямо текучество!!!Ако искате да си отровите нервите кандидатствайте.
л
Липсата на каквото и да е уважение към персонала, работа в мизерни условия на труд, колкото и да си старателен и работлив по рано от 6 месеца няма да вземеш кой знае какви пари.; във всеки един момент може да ви накарат да правите още нещо или да замествате колега който реално не работи.
Всяка една заповед трябва да се приема безприкословно и без коментар, а си казал нещо, а са те глобили и оставили без заплата.
Работи се минимум по 12 часа, а събота и по празниците най-редовно се дават дежурства.
Във фирмата има добри идеи, обаче начина им на изпълнение е отвратителен. Ти не си техен служител, ти си им РОБ.