Стандарт Профил България АД /img/frontend/nomap.png"

Стандарт Профил България АД

Търсят ли се в момента работници,какво е заплащането,какви са смените/работно време/условията на труд какви са

Може ли малко реална и актуална информация за фирмата? Като наприер отношение, заплата, соц. пакет

За сега имам много добри впечатления за тази фирма. Заплатата е добра също.Само да имаш желание за работа!

Здравейте!
Някой може ли да даде актуална информация за фирмата - как се отнасят с персонала, заплащането добро ли е, търсят ли се хора в администрация и търговски отдел?

Работех за кратко във фирмата но останах със лошо впечатление,трябва да си на някой човек иначе си  хокан и навикан.Отношението към работника(българин)е под всяка критика , трябва да си ром или турчин-уважението към тях е безупречно.Има хора(роми)не правят разлика  между сантиметър и мелиметър,със основно образование а някои и това нямат.Половината от квартал ЛОЗЕНЕЦ работят във фирмата,чуваш циганска и турска реч,до къде стигнахме турци и цигани да ни командват.Българи вземете се в ръце,потърсете си по спокойна и доходна работа..........оставете умните да работят.........и работливите......

Може ли някой да даде актуална информация, какво е състоянието на фирмата в момента? Какво е заплащането (ако може в цифри) и отношението към персонала? Редовни ли са заплатите? Имат интересни обяви, които ме интересуват, но заслужава ли си човек да се премести да работи там?

Здравейте Хора,
УВОД:
Като гледам не страдате от липса на сън. Някой от мненията които прочетох лъхат на свежест. Поздравления за това не вярвах че все още работят хора в стандарта. Мога да ви пожелая само много успехи в това " иначе хубаво " предприятие и естествено работа за десетилетия напред, та дано ви избие глупоста от главите да си мислите че някой от вас ще се пенсионира там.
ИЗЛОЖЕНИЕ:
За разлика от вас моята кариера може да се опише като "кратка и шеметна". Това изразено в цифри значи 3м11д-работен стаж, 11-работни места на 9-напълно покрити норматива в продължение на 22 смени, 2-предупреждения за изгонване от ОКАН-чо, 1- скандал с ЕРОЛ, 14-смени прекарани в свободно облекло (анцуг и фанелка) , 6-почивки на смяна освен регламентираните, 3-банкета, 2-любовни афери, 30- слалома с транспалетна количка, 200часа-слушане на музка, 2-ма изгонени от работното ми място "гостуващи" турчета, Мноого емоция и много приятели.
Поздрави на всички които помнят за какво говоря и специално на настоящи и бивши колеги : Ваня /дивото/ , Васко /кеца/, Мариян, Даниела /резачката/, Петя Г. , Пепи Казакова, Петя , Стела , Светла, Иван Танев, Стойчо /бацето/ , /бачо/ Милен, Ленко, Николай, НИНО /змеят/, и много други за които в момента не се сещам. Честит 3-ти март и успехи за напред където и да сте.

П.С. Много неща лъхат на "свежест", за пример - 00 -.
П.П.С. Думата Хора по принцип се използва за homo sapiens. Един въпрос как един папагал би се обърнал към други папагал? - Може би с хора.
ЗАКЛЮЧЕНИЕ:
Има и хубави страни в това да те изгонят от мястото на което работиш, и една от тях е че можеш да погледнеш всичко през което си преминал без да съжаляваш за нищо. Всички които пишат коментари за завода им препоръчвам -почивка и силна храна. Все пак това е само месторабота а не начин на живот.
Айде до скоро може би до 13 на банкета. . .

ЗДРАВЕИТЕ КОЛЕГИ .4ух 4с сме сп4елили нов проект .По надплюване и лкюки . Тои сега е наи вървежен . Ве4е има свръх ,продукция.Лошо няма . Менаджерите само това 4АКАТ да по4нем да се караме по между си . Сега трябва да се обединим и да не позволяваме да на6ефовете да ни маниполират . кои откъде дошъл кои от кога е туке без зна4ение . важното е да си отстояваме исканята си , и правата си . ТРЯБВА ДА намерим наи правилния и законен път затова трябва така направим 4е да впрегнем дори враговете си да работят в наша полза. Това нестава с клюки интриги и оплюване -това става ссплотяване УСПЕХ

Нека ви предложа едно нещо. Да спрем да се оплюваме, да спрем да си търсим кусурите един на друг и да се захванем ЗДРАВО да бачкаме. Да всеки може да сгреши , НО ВЯРВАМ че също така всеки може и да ПОПРАВИ грешките си.
Ако направим това НИЕ, не АЗ, не ТИ, не ТОЙ, а НИЕ всички заедно можем да изкараме Стандарта от тази криза.
Аз съм ОПТИМИСТ и ВЯРВАМ че все още можем да бъдем ЕДИННИ .
С уважение

Работя в Стандарт профил от две години,много хора дойдоха и си отидоха,преди три дни пак си отидоха 20 човека.Световна криза-ясно.Споделям изказаното мнение на хората преди.На времето трябваше да проведа разговор с г-н Окан Йалмъз и знаете ли бях очарована от познанията му.Теориите относно лидера и мениджъра са ми пределно известни.Лидерството е изкуство да вдъхновяваш другите да се целят по-високо,да работят по-усилено,да постигнат повече за по-малко време и да се наслаждават на това,което вършат.Погледнете кои са работническите представители в нашата фирма?С изключение на единия,другите са абсолютни аутсайдериПоведението на Организаторите на производство е такова ,че те сами позволяват на някои хора да им се качат на главата и търпят тия досадници,които за щяло и нещяло ходят и им пълнят главите с клюки и интриги-"дават им наклон". Нямат държане на мениджъри-допускат много близо подчинените си.А подмазвачите това и чакат,обаче наистина между тях има хора,които произвеждат качествена продукция.Но има и такива ,които вървят все между капките.Мениджъра разпорежда и контролира,взема управленски решения,но като че ли в нашата фирма новите мениджъри не успяха да си създадат авторитет между работниците.Разделят хората- толерират едни,обиждат други.С последното съкращение наистина се поизчистиха доста недисциплинирани и некадърни работници,но има още за изчистване.Аз никога не съм делила колегите на "стари" и "дошли от Алкоа"винаги съм ги приемала еднакво.Измежду старите работници все още се намират нагли и прости и мързеливи хора,които ако се преместят на различно работно място-веднага отказват,защото не могат да се справят,а от тези от "Алкоа" има много дисциплинирани и работливи,които наистина са взаимозаменяеми.И тая пародия с оценките за компетентност, кой какво може да върши ,дали е обучен, дали може да работи самостоятелно,дали може да дава обучение. Там данните са писани ей така между другото.Аз познавам хора които не са се докосвали до преса и до гилотина,а пише че могат да дават обучение.Къде е тука мотивацията?Никога не съм виждала Атестационната си карта.И воъбще имаме ли такива.Какви оценки имаме?За какво ни са тези Човешки ресурси-служителката въобще не е в час.Тя само разнася информация насам-натам.Мисля,че трябва да се съкрати.Също и г-н Запрян,мисля че беше Гинов.,той също трябва да се съкрати.И после тия в склада -един куп народ.Поне да се съкратят общите работници.Мотокаристите да вършат общата работа.Уж ще се правят икономии-сега са малко хората,какво вършат Катя и Ваня-едната да си ходи.Както беше преди само Таня Симеонова.
Трябва нашите директори да помислят много сериозно как се управлява в условията на икономическа криза,поне да се запази по някакъв начин Стандарт Профил България.Не е лошо предприятието.Аз си харесвам работата.Не са еднакви човешките възможности.Винаги има по-добри.На теория щом има конфликти за разрешаване във фирмата,мениджъра трябва да е спокоен,защото ако няма конфликти работата отива на зле.Но сега когато всеки се страхува за работата си работата в екип и под напрежение много изнервя и понякога емоциите така ескалират.Затова работниците да си гледат производството,мениджърите да си гледат управлението-всеки да си знае гьола-а за работниците е добре да дам един съвет-по-далече от началниците,доказвай с дела възможностите си.Та това е,няма смисъл от простотии.Животът е толкова кратък.