W&Co Mediaservices Bulgaria LTD /img/frontend/nomap.png"

W&Co Mediaservices Bulgaria LTD

Колеги, коледното парти се отменя!

Ей тая бележка виси на вратата :)

тоя новия се държи неадекватно с мен!? обаче го видя мой приятел и каза ,че е изградил цялата организация от нулата на SAP , бил нещо като робот - никакви чуства и сантименталности>> уволнявал колежки които му се сваляли и бил абсолютен педант, но пък за 8 месеца им осигурил системата за високи заплати и супер обучение,, бил и някакъв шампион , спортист бре! Какво да очаквам от такъв човек , поне да говори ясно ,че нещо не му разбирам мисълта ! но нямам много време да го чакам да оправи заплатите и условията за работа ! Ще ми е кофти ако някой от колегите се махне заради него и не знам дали това няма да съм и аз!?

Просто всичко се прецаква, новото ръководство е супер зле.Няма коледна премия, но има коледно парти... Световната икономическа криза УДРЯ мощно фирмата и дали ще я преживеем е въпроса...

Заплащането-ако си дадеш зор може и да вземеш по-нормална заплата.Уважение-нямам оплаквания.Привилегии-силно казано,но има някъкви като гадно,но безплатно кафе,минерална вода,и кухнята е уютна от както я изчистиха...Фирмена сигурност-зависи наистина кой си и кой те е довел...съотношение работа работно време-за първа смяна ставаш посред нощ и цял ден си скапан,втора смяна-цял ден си там,нощната-си е нощтна.Потенцил за развитие-вече незнам...Местоположение-кофти...Колеги-те са май главната причина,която ме кара да ходя на работа с желание...Дано промените след смяната на ръководството да доведът до нещо хубаво.

Заплащането на труда е унизително ниско за отдел Маски.. Трябва да си скъсаш !@#$ за да изкараш една заплата в рамките на 400-600 лв което за днешна дата е колкото да си покриеш няколкото кредита и да ти останат за сметките..
Уважението го прескачаме...
Потенциала за развитие си го има но хората обикновено зациклят в маските.. но все пак има възможност да се премине в друг отдел с по разнообразна работа и малко по-добре платена.. подчертавам малкооо-по...
Относно новите работници първите 2-3 месеца ще получават заплата 300-350 лв. и после минават на заработка, което ще рече че ще им се понижи заплатата, въпреки че е нелогично...
Единственото което ме държи в фирмата е че колегите са способни да те разреват от смях :)))

Rabotih v tazi firma nad 3 godini..v na4aloto pove4eto mi ocenki bqha polojitelni za sujalenie ne6tata ve4e ne sa takiva kakvito bqha.I zapla6taneto i kolektiva, i rabotnata sreda sa se ustremili nadolu. Potencial za razvitie nqma , za6toto vuv firmata ne te ocenqvat spored li4nite ti ka4estva ,a spored tova koi te e dovel..V otdel Mask-i naprimer proverqva6tite( ne vsi4ki) ne sa izbirani zaradi tova koeto mogat ,a po skoro spored tova kakvo NE mogat. Ako si baven rabotnik i si priblijen na nqkoi ot 6efovete na otdeli..stava6 proverqva6 nezavisimo 4e ima drugi po kadurni hora. Taka 4e ako tova 6te vi e 1-2 rabota ili ste studenti tam e samo za vas..,no ako iskate da vi cenqt i uvajavat , da vi pou6trqvat(finansovo) i da se razvivate-potursete druga firma.

Викам и аз да се изкажа. За мен си струва да бачкаш във W-co-то само ако си студент и ако не ти се спи вечер (само нощна смяна!!! МАШИНИии) хахах аз лично работех вечер и ми беше идеално ако изкючим мизерните работни места, но как и кога някой да почисти след работа като там само стават едните и сядат другите. Верно климатиците си муришат на пръднато там вече незнам, но знам че имя някви климатици с плазмени истории дето не миришат :)))) Работата си беше Cool мноо смях. Верно има 5 бройки дет са праят на шефчета, но къде ги няма питам аз?! С гърч верно мое си изкараш до 200 кинта над останалите кибици дето спът там, но са малко на тоя стандарт пък и за нощен труд мое да дават по някоя пара повече... ми тъй другото съм го отбелязал с точките струва ми се...

Чудесна фирма да научиш някои неща за Фотошоп и отчасти и за останалите продукти на Adobe. Фирмата разполага с шепа професионалисти
и огромно количество персонал в процес на обучение вече с години. Има що годе някаква организация, няма отдел човешки ресурси и няма никой с опит и рутина да поеме подобна отговорност (няма и да има). За фирма с над 100 души персонал е доста зле по отношение работник-роботодател. Общо взето работите безплатно на фона на всеобщото напрежение и стрес. Сигурно сами разбирате, че работата не върви :)

Промените във фирмата се точат още от средновековието мудно и бавно към небитието залез след залез и изгрев след изгрев и така чак до кривата круша, където плодовете на труда ви вече загниват и накрая ще си зададете въпроса защо сте там!!!??? По-добре да си бяхте седели вкъщи на тоалетната защото трудът ви ще е по плодотворен отколкото на работнто място, а и тоалетната хартия там свършва бързо. Още по-бързо се изчерпват ругатните след края на работния ден. "Идете при тях !! Там е весело, като на село ".

На кратко плюсове и минуси :

+ имате възможност да се научите на нещо ново макар и с пропуски поради липсата на реално обучение
+ условията на труд не са лоши , въпреки че ще ви купят стол за вашата 50 годишнина (препоръчвам да си носите сгъваем, мога и да ви дам линкове откъде да си купите и евентуални промоции)
+ техническата база е добра и скъпа, но си вземете един стек белина за
да си почистите работното място щото там мърлячи има бол
+ имате си климатици (не ги пускайте защото миришат на стар шкав за стари и вмирисани обувки) - развъдници са на болести, а може и на въшки (всички помнят от какво умря Боб Марли)
+ можете да работите и легнал/а при подходящ стол, може и клекнал
+ оправиха дръжката на вратата след две години

- по вероятно е да вземете по-ниска заплата отколкото по-висока

Мога и да довърша, но прекалено много време им отделих!!!

Иначе колегите не са лоши и винаги помагат (това поне е голям плюс).

Яд ме е за някои стари работници колко ги будалкат, че са оценени
подобаващо.

Тази работа е за хора, които имат финансов гръб, а не за самостоятелни такива. Инфлацията изпреварва многократно заплатата, но свише не се интересуват.

Искренно съжалявам, че положението в тази фирма стана толкова окаяно.

Егати злобата. И то точно срещу тоя човек. Юлиян беше човекът който ме интервюира и доста ме успокои. Спомням си колко бях притеснена като видях фирмата и как бързо работят хората почти се бях отказала. След интервюто с него обаче бях много по спокойна а и след това не си спомням някога да съм поискала помощ от него и да не съм я получила. Това не беше специално отношение към мен както гледах с всички от смяната се държеше така. Тоя Кирил може би не казва цялата случка и две висше образования и пети незавършен клас да имаш не те правят повече или по малко човек г-н Кирилов.

Наистина на достатъчно "прост" език го е написал! И тези хора управляват други...много интересно...някой преброи ли правописните , пунктуационните и т.н. грешки на работодателя?