Търговска Банка Д АД /img/frontend/nomap.png"

Търговска Банка Д АД

Моля, някой да даде информация за заплащането в София за позицията Кредитен специалист - фирмено кредитиране? Благодаря ви предварително!

Моля някой ако има информация относно заплатите да сподели!!!
Благодаря!

аз съм на интервю скоро, но след като прочетох коментарите малко се разколебах дали да си губя времето. Без бонуси и 13 заплата, това е абсурдно за банка. В уникредит дават даже и заплата за почивка.. . какво горе- долу са нивата на заплащане за средно управленско ниво?

"Търговска банка Д"  е основната причина да приключи дългогодишната ми връзка. Нещата почти бяха стигнали до свързване в семейство и създаване на деца, когато приятелката ми я преместиха в новоизградения централен офис на Руски паметник. В следствие на това нейното психическо и физическо натоварване се увеличиха в пъти и работата и се "вклини" между нас... Оставане след свършване на работното време, разбити уикенди и отпуски (или липсата на такива)... Работата и парите завладяха ума, душата и сърцето й. И връщне назад не виждам. Постепенно от срещи всеки ден стигнахме до жалки опити за комуникация по телефон. Не знам с какво такива работодатели успяват да "стиснат за топките" служителите си и да ги доведат до такова положение...
Това е горчивата истина - Ако искате да разбиете семейството и живота си, потърсете си работа там или в която и да е друга банка.
Работодатели от Търговска банка Д, НЕ ЗАБРАВЙТЕ, че и вие имате СЕМЕЙСТВА.

собственика на банката е турчин ,тъй че освен експлоатация въху клиенти и служители ,  друго не може да се очаква .

В Ст.Загора смениха вече доста директори.Това показва,че нещо в ръковоството на тази банка не е наред.Масово се търсят директори по места и регионални в JOBS.Вече все повече се говори,че била Търговска банка Д от съкратено Търговска банка на (Д)иректорите.Прекалено малка банка с прекалено много директори.Това не е ли скрит начин да се източва банка чрез заплати?!.Но по принцип съм доволен от обслужването.

И в тази банка , както във всички други нещата са оставени на произвола на съдбата.Страшно неорганизирано и хаотично . Препоръчаха ми банката , преместих се в нея , пуснах си молба за онлайн банкиране , и вместо стандартните 2-3 дни чаках 2 седмици за кодове !! Никой не можа да каже за какво е било това забавяне . След една седмица чакане , когато отидох да попитам какво става още никой не знаеше , че трябва да се правят кодове :))След още една седмица чакане се оказа , че кодовете са пратени , но не в моя клон а в друг !!!! Не смея да си помисля след като за кодовете се чака толкова , ако ги накарам да направят друга операция или услуга колко време ще им трябва . И най важното - държат се така все едно Ти си ги загубил някъде тези кодове . Няма и следа от елементарен опит да обяснят кой е виновен за забавянето.

Даниела дори не си го помисляй. Тук може да намериш добри условия само ако си била "велик" мениджър в МКБ Юнионбанк. За тях е добре - високи заплати, командировки по места дето и те не знаят защо ходят, правят им звена за хората, а не да се взимат хора където има работа. Докато собственика узрее и ги изхвърли всичките ще минат поне още няколко месеца. Чак тогава може да заповядаш в банката.

Някой има ли представа защо има толкова обяви за директори на финансови центрове ? Напускат ли или...? Как са плановете, а заплатите ?

Аз пък мислех че всички "кадърни" от Юнионбанк дойдоха в Инвестбанк . Пък то и за Д банк останали....бе много тъпаци имало то Юнион не е странно че фалира банката с толкова гении ...тъп чиновници.. Като чета, двапът погледах дали е за Д банк или за Инвестабанк ....ужас и при нас е същото ....