Аутобат ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Добрич,ул. Генерал Колев 19&markers=Добрич,ул. Генерал Колев 19

Аутобат ЕООД

1 точка от 6 мнения

Не мога да ги разбера тия хейтъри - лошо, по-лошо, най-лошо.
Ако е толкова лошо защо има служители който работят повече от 10г.?
Защо напусналите тарикати се връщат обратно?
Добре е да бъдем реалисти! Да няма идеален работодател и идеален работник, но има изхот и за двете страни.
На мен като клиент ми е лесно да си кажа истината, но да се плюе толкова грозно е много ниско!

Работата е доста дфобра, но проблема е че шефа настройва колегитете във фирмата да се карат и да се бият без причина. Крещи по телефона без причина дори когато има оборот и всичко е ОК, а когато дойде лице в лице е супер културен и мирен. Заплащането не чак толкова малко 550-650 лв + 1% или 2% от оборота както се договорите на интервюто. НО, работата е приемлива и добра само ако НЕ работиш в СКЛАДА на фирмата, защото в склада ще трябва да ти минават през ръцете (т.е. да пренасяш на разстояние 7-8 метра напред назад) от 500-700 акумулатора НА СЕДМИЦА което е робски труд и нищо чудно да получиш херния или нещо по-сериозно. Освен това трябва и да си шофьор, не за всички е задължително, тъй като аз не бях, и за това ми харесваше, но все пак е желателно. Да обикаляш цяла България с бус и да разтварваш акумулатори по магазините из страната. Работата е хубава ако не си шофьор и ако не си в склада, в противен случай въобще не си заслужава, направо си е сигурно самоубиство. При мен проблема откровенно беше ще не бях шофьор и не исках въобще да стъпвам в склада.

Пиша тази статия за хора, които имат намерение да започнат работа в тази фирма, ако може да се нарече така.
1-во: трябва да имате здрави нерви, ще ви трябват и то много, психически и физически да сте подготвени, ако сте луд и не ви пука от нищо, може и да ви хареса работата :).
2-ро: не очаквайте от шефа си да ти каже добър ден, как си, имаш ли нужда от нещо и т.н. Разговорът ще е от сорта на "кво прайш колега, защо няма работа?, гледай да ми намираш клиенти, не да спиш!, къде си в момента?, ако не му хареса отговора и ще започне да вика и да ти натяква, за какво си там и т.н и ако го прекъснеш, лошо ти се пише!!! Ще имаш глоба за най-нищожната грешка, ако я повториш, глобата ще бъде в троен размер. Работата ти е да продаваш акумулатори, да демонтираш и монтираш, да приемаш рекламации, които вярвай ми са много. Да убеждаваш клиентите , че акумулаторите са супер, въпреки че половината не отговарят на стандартите, но шефчето си го знае това. Трябва да си запознат с неща от днес за вчера, ако не си, хм.... много лоши неща ще чуеш. Шефа си противоречи на казаното от него, така че ако го обориш, много лошо ти се пише, той е винаги правият, защото е "на върха на пирамидата" - "Фараонът", както той се определя. В заключение ще кажа, че за мен е пълен идиот и комплексар, мухльо от класа. Успех на бъдещите работници в АУТОБАТ ЕООД!!! Дано съм бил полезен.

Скапана фирма със скапан и арогантен управител,незнайно защо органите на реда не се сезират и проверят,като Нап,защита на потребителя и т.н

Аз се казвам Георги и са работя в тази фирма от 1 месец. Работата е супер прецакана само те занимават с глупости и супер много нерви. Кандидаствах от жобса и там името на фирмата беше Аутоком, а после се оказа Аутобат. Сега се АУТОБАТ ООД, а не АУтобат Еоод. Мисля да остана още един или два месеца да си закърпа положението и после дим да ме няма. Не ми харесва на тази работа че шефчето е супер селянин и се държи нагло с всички, крещи им и иска само оборот да се прави. За някакви 500 лв кирливи братче. РАзвитие няма никво и глоби слагат на работниците непрекъснато. Общо взето не препоръчвам да ходите там.

Искам да изразя огромното си съжаление, че работех за тази жалка и абсурдна фирма. Фирмата се занимава с продажба на акумулатори (монбат,старт). В повечето случай се търсят кандидати без никакъв опит за длъжността: продавач-консултант. Вашата работа е да продавате и да извършвате монтажи на акумулатори. Заплата е 450-550 лв и няма значение дали работите 6 месеца, 1 година, 2 години тя не се променя. Отношенията между колегите във фирмата са под всякаква критика. Не се почива събота , не се почива и в празничните дни: на коледа, великден, национални празници. Не се лъжете да започвате работа там!