Системни Комуникации ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Младост, бул.Цариградско шосе 117, сградата на Образование и наука, ет. 4&markers=София, Младост, бул.Цариградско шосе 117, сградата на Образование и наука, ет. 4

Системни Комуникации ООД

0 точки от 1 мнение

С една дума " не става" всеки който уважава поне малко себе си,и труда си,по-хубаво да не се замисля да работи в тази фирма.Работиш над 10 часа до 15, всеки ден,без неделя,нямаш обедна почивка,ЗАЩОТО ще закъснееш за заявка,заплащането е много зле,за тази работа и време.От към колеги,само интриги и мишоци,развитие НУЛЕВО,работа МНОГО,пари МАЛКО и със закъснение.Отпуска,молиш се за нея,а те почивен ден ти го пишат като отпуск?,мизерий само.Накрая естествено те режат с парите когато напускаш.