Деми Принт /img/frontend/nomap.png"

Деми Принт

До разочарован от 04.02.2009
Уважаеми господине, доколкото си спомням трудовият ви стаж в Деми бе 2 работни дни. Не знам от чия позиция сте написали това мнение, но мисля че не е ваша гледна точка, а целта ви е просто да напишете нещо лошо за фирмата, защото не сте успели да се справите с това, за което ви назначихме. Затова питам колко заплати са ви били забавени и какво против имате за това да си купувате кафето. Ако си купувате жетончетата от барчето по - добре ли бихте се чувствали, цената пак щеше да е 40 ст.

Има много по - лоши места за работа. Написаното дотук не е напълно вярно защото всеки си го наглася за себе си. Работил съм на много места където заплати въобще не даваха а условията на труд - нямаше такива. За няколко години в Деми принт не съм имал проблеми със заплата даже ме повишиха . Бях общ работник и станах машинист. Яд ме е че напуснах ама пустата чужбина и мен ме превлече. Сега като се върнах пак мисля там да ида дано има свободно място.Така че не ги знам тия дето са писали какви са ама май повечето неща са си ги измислили и аз не знам що.

Всичко, написано до тук е вярно. Лошо заплащане /ако изобщо дочакате до заплата/, лошо отношение, лоша работна среда. За израстване и дума не може да става - и да си скъсаш гъза от работа пак ще те намерят виновен за нещо и ще ти изтряскат някоя глоба. Организацията никаква я няма - много шефове пък зле свършена работа. Изисквания много, привилегии - нула. Изобщо хора дори много да сте го закъсали не почвайте в Деми Принт. Ще съжалявате ужасно...Ами БОГ да се смили над душите на тези, които още работят там. Дано по-бързо да се ориентират другаде. А на тези, които вече са напуснали - браво смелчаци

Това е наи неоганизираната във вички аспекти . За това са виновни наи вече шефоветв Емилия и Дачо .Имат доверие и то не малко а напротив огромно на двама апсолютни некадърни служитела Христо Георгиев и Ана Арабаджиева .Тези двамата ако ги отстранят фирмата ще дръпне сериозно на пред защото г-н Дачев е изключително умен и свястен.ПАРИ ЗАПЛАТИ това са думи които ще забравите ако работите в Демото както и свободно време .На кратко МОЛЯ ВИ АКО ЦЕНИТЕ ТРУДА СИ И СЕБЕ СИ НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В ДЕМИ ПРИНТ .Иначе за да ви превликът са способни на всичко ''да ви обещаят голяма заплата и добро работно време но за съжаление важи само до момента на постъпване.

печатницата в която не искате да работите! още от портала си личи колко много пари са вложени в сградата и системите за сигурност.. но естествено всичко е побългарено.
накратко: на интервюто за работа се уговаряме с щерката(личен състав) на собствениците Емилия и Дачо Дачеви да почна работа от понеделник 8:30 на машина която сгъва и лепи опаковки като предварително сме се разбрали че не нямам опит с такъв вид работа и ще трябва да ме обучават. понеделник от 8:30 до 14:30 никой не ми обърна внимание! после дойде майстор от друга фирма да настрои машината и криво ляво за 3-4 часа разбрах от къде се пуска, спира и как се наглася лепилото. на втория ден беше тоталното разочарование. машината даваше брак а ОТК спяло и в резултат поръчката отказана ... 3600лв загуба за фирмата по думите на собственичката и щяла да си ги търси от работниците?!?!

е такава незаинтересованост от страна на собствениците и впоследствие заплахи за съдилища .. те такова чудо не бях виждал
като допълнение ще добавя че заплатите ги бавят с по месец и повече, осигуряват те на минимална РЗ и много грозно впечатление ми направи как почти навсякъде са разлепени заповеди за глоби.. а и още че кафе машината е с жетони които взимаш от майката на собственика по 40ст единия ;)