Деми Принт /img/frontend/nomap.png"

Деми Принт

И да пишете и да не пишете...фирамта фалира..от две седмици сме на трудовия пазар..аз лично ще ги съдя за дължимите заплати от януаяри още

Фирмата е проспериращ и дългогодишен клиент на нашата банка - Прокредитбанк България АД. През 2010г е избрана да изготви годишните календари на дружеството. Всички горни постове са неверни. Ние заставаме твърдо зад фирмата

явно съм голям пророк щом още преди 6 години познах че тази фирма трьгва по хлазгавото надолнище.По мненията на бивши колеги виждам че и остава малко за да се сгромоляса савсем.Жалко за хубавия екип които работеше там.За всичко това са виновни самите собственици,тяхната алчност , арогантност и не зачитане на труда на хората ги доведе до този край.Както разбирам там наистина са останали да работят хора явно доста отчаяни и без никаква перспектива.Почти всички клиенти с които работих са се разбягали и са при конкуренцията.Жалко е да видиш как нещо градено с толкова усилия ,безсьнни нощи и изхабени нерви се разрушава заради болните фантазий на собствениците.Наистина жалко

некоректност към работнисите.неизплащат заработените пари.лъжат безочливо и нахално.държат се грубо със хората

колегите са прави, в тази фирма не си заслужава да се кандидатства за работа. Обстановката и отношението както беше споменато са под всякаква критика.

мненията преди мен са доста красноречиви. Само ще споделя малко мои: първото впечатление е, че вътре е ужасна мръсотия - фасове, цигарен дим, буклуци и т.н. Малък хаус. Относно компетеннтността на хората - също е под въпрос. За щастие да печаташ много интелект не се иска :)

Е по насетне няма какво да се пише вече за Деми мнението на Коко е напълно достатъчно за да си направим изводи.....

печатница търси работници ,може и от ръководния състав на ДЕМИ ПРИНТ намираме се зад малката тарговия ,парите се изплащат редовно,ЗАПОВЯДАЙТЕ

Ха такаа, я къде попаднах? В " прекрасните " мнения за бившето ми работно място...аз напуснах мнооого отдавна тази проклета фирма, ама като чета мненията виждам, че всичко си е по старому и все върви надолу и надолу...абе не стигнахте ли дъното госпожи и господа Дачеви??? Както разбирам и госпожицата Зорница Дачева гордо продължава долнопробната фирмена политика на обиди и мръсни номера! Дано скоро да го стигнете това дъно за да започнете да се изтласквате нагоре!!! Как изобщо живеете при толкова много омраза насочена към вас, КААК ? Всеки има ценности ама вашите са толкова дълбоко скрити, че дори и вие не можете да ги намерите! Разберете, никой не ви е длъжен с нищо - всеки е дошъл при вас да се труди по собствено желание и никой не иска нещо даром! Фирмата и работниците са симбиоза - всеки има нужда от другия и вашето величаене от типа на " в мен е хляба и ножа" няма да доведат до никъде! Ама какво ли обяснявам на ослепели от алчност хора като вас....кучетата си лаят, кервана си върви....ще видим докъде ще стигнете Емилия и Дачо Дачеви!!!! Ще видим!!!

До коментара от 06.10.2009 за Деми Принт, наистина ли е толкова отчайващо положението и също ме интересува въпросният Дачо как горе долу изглежда и дали на новите се изплаща поне първия месец?