Мулти Трейд Бг ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Люлин, Квартал ЛЮЛИН, бл. 136, вх. А, ап. 38&markers=София, Люлин, Квартал ЛЮЛИН, бл. 136, вх. А, ап. 38

Мулти Трейд Бг ЕООД

Пламене виж не си искам парите но поне умолява те върни ми трудовата книжка не ме интересува друго всички говорят лошо за фирмата аз не мога да се оплача за това ако обичаш върни ми трудовата книжка трябва ми

До АНОНИМНИЯ: ти май си поредния "брак" останал в България. Типичен профил на некадърен, мързелив и деградирал индивид. Страхливец, който лае в интернет от анонимни профили, защото го е страх да застане с името си зад думите си. Защото е наясно, че хвърля лъжи в пространството и знае, че това може лесно да се докаже. Наясно е и че ако застане с името си зад лъжливите обвинения, закона в България ще се погрижи да си плати за това. А, АНОНИМНИЯ индивид го е страх като кучетата, които лаят срещу някой, но същевременно бягат от него. Така като гледам ти, който лаеш така "безстрашно" срещу някой, който очевидно не е позволил да извършиш поредната си жалка мизерия, ти който имаш претенции и изисквания към някой, а същевременно нямаш никаква отговорност към нищо, какво очакваш? Да си седиш вкъщи и някой да ти плаща заплата ли? Ти, анонимни приятелю, който имаш претенции за нещо, обади ли се във фирмата? Отиде ли до офиса им да разбереш какво се случва? Или ти е по-лесно да изсипваш лъжи в интернет от фалшиви профили? Ако наистина си работил в тази фирма и си бил с такова поведение е нормално да те изгонят. И сега очевидно от яд си решил да правиш "Видовден" както всъщност правилно се изписва! Аман от такива наглеци като теб! И само за справката - работил съм за фирмата 2 години и ако нямах здравословни проблеми все още щях да работя там! От първия работен ден имах трудов договор както и всички други необходими документи за постъпване. Трудовата ми книжка беше оформена и върната в рамките на два дни след започването ми и два дни след напускането ми на фирмата. Заплатата за тези две години не ми е закъснявала с нито един ден! Включително и последната, която ми се изплати на следващия месец след приключване на работа. Нещо напълно нормално, защото заплати в нормалните фирми се изчисляват на края на месеца, а не когато им скимне! Фирмата и ръководството са читави хора, но знам и че не толерират некоректни работници и винаги взимат мерки за тях. Така че господин анонимен, ако изобщо някога си имал нещо общо с тази фирма, съм сигурен, че ИЗМАМНИКА и МОШЕНИКА си бил ТИ! А, на такива като теб съм се нагледал в много фирми, в които съм работил!

Пламене стига си писал мнения от името на диан. Това момче си къса гъза от работа защото няма избор. Всички сме на ясно че той не може да напише това мнение. Отделно жена му не работи във вашата измислена фирма. И спри да заплашваш хората със саморазправа. Ще те набарам и ще се молиш и ти и онзи уж софиянец. Измамници. Крадете документи. Лъжете хора които си търсят отчаяно работа. Много хора си измамил и всички те искат да те видят лично, знай едно Видьов ден идва

Не мога да повярвам, че са писани такива неща за тази фирма. Аз лично работя от 6 месеца там, а жена ми от 4. Винаги сме получавали на точна дата заплатите си. На три месеца получаваме и бонуси. Не само, че имаме трудови договори, а ни осигуряват и на пълната заплата, така както е редно да се случва. Личната карта не са ми снимали нито на мен, нито на жена ми. Искаха ни копия от тях, за да ни направят трудови договори - нещо съвсем нормално. Разписахме и декларация преди това, че сме съгласни да ги предоставим, разбира се. Собственика е много готин човек, спомням си как в началото бях закъсал за пари, а още не беше дошло време за заплата и го помолих за аванс. Ами даде ми, въпреки че не беше длъжен! Работил съм на няколко обекта на фирмата в Пловдив и винаги ми е стигало времето да си свърша работата и да почивам включително. Определено фирмата е КОРЕКТНА! Според мен вие или сте объркал фирмата, за която пишете мнението си или сте от конкуренцията и се опитвате да я злепоставите!

Настоящия коментар го пиша за хора които мислят да започнат работа!!!
Не се лъжете, не плащат, няма договор, задържат ти трудовата книжка и не плащат. Карат те да напуснеш и не връщат трудовата книжка. Всичко започва нормално с големи обещания но след седмица прослужено време започват и гаврите. Предлагат да те преместят сам чистач на склад с големина около 8-10 декара, като уж щяли да вдигнат заплатата (която така или иначе няма да изплатят) при опит за изискване на информация защо се получава така спират да отговарят и почват прехвърляне на топката, че не зависило от супервайзъра (в случая няма значение от неговото име) защото не съм сигурен/на дали изобщо този човек работи за тази фирма. Единственото което получих на среща е обещания и че ми откраднаха трудовата книжка и ми снимаха личната карта. Надявам се да не използват моите лични данни за злоупотреби.
НИКОГА НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ДА ПОДАВАТЕ ДОКУМЕНТИ ЗА РАБОТА ПРИ ТЕЗИ ИЗМАМНИЦИ