МОНИ МГ ООД /img/frontend/nomap.png"

МОНИ МГ ООД

Много добра фирма

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете гарантирано и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Глобите са незаконни по КТ.

Подходящо е да се цитира Оруел:

Всички животни са равни,но някои са по-равни от другите.

или

Във всяко общество обикновените хора трябва да живеят,съпротивлявайки се на съществуващия ред на нещата.

за любителите на Карлос Кастанеда е подходящ цитата

Знаем,че нищо не може да кали духа на воина така,както предизвикателството да си има работа с не­възможни хора,имащи власт.

много хора,недоволни от получаваното са променили даваното...и са напуснали

п.с кастанеда е бил наркоман,лъжец и женкар

"Ако се организира конкурс за лъжци, ще го спечели този, който казва истината."
Остап Бендер.

Добър вечер.Реших и аз като един средностатистически работник да изкажа мнението си за фирма МОНИ МГ цех Пластмаси.Няма да изпадам в битовизми,понеже на времето дядо ми обичаше да казва:монетата винаги има две страни,така че...по същество.Условията за работа са добри,колективът е отличен,фирмата дава добра перспектива за развитие(всичко зависи от вас).Бъдете здрави.

П.С.Ако не ви харесва това, което получавате, променете това, което давате.
Карлос Кастанеда

Здравейте,преди да започна работа във фирма МОНИ МГ,бях скептично настроена,тъй като бях чела,разни лоши и не чак толкова лоши коментари за тази фирма и си казах какво пък ще започна и ще видим да ли е така както я описват.
Нищо подобно хора,това е най-добрата фирма,за работа,за развитие,добър колектив,чудесни условия за работа.Добро заплащане всичко е на ниво.
Винаги ще ти влезнат в положение,аз съм с две деца,налагало се е много пъти да отсъствам,дори имах случай в един месец да взема два пъти болнични,това означава че почти не съм била на работа,тъй като децата ми много често боледуват,нито ми се направи забележка,от страна на Производственият ни директор,г-н Тухлев,нито го направи на въпрос защо ме няма на работа.Този човек е не просто наш работодател,този човек е най-добрия работодател,който аз имам честта да познавам,винаги ще ви влезне в положение.
Благодаря Ви,Г-н Тухлев за възможността,която ми дадохте да работя за вас и фирма МОНИ МГ,надявам се да оправдая вашето доверие.
За това мили хора,когато кандидатствате за работа независимо,за коя фирма или длъжност,не се влияйте от странични източници,а рискувайте,защото не винаги това което пише за дадена фирма е на 100% истина
Аз съм една късметлийка,че попаднах във най -добрата фирма за работа,а именно МОНИ МГ.

Искам да благодаря на г-н Райков че подписа молбата ми за напускане веднага без да се замисли . Живота ми започна с напускане на фирма Мони . След 25 години в тази фирма ме освободи само защото си позволих да кажа че зет му е некадърник и не става за тази работа . Позволих си да го кажа в момента в който остави жените да вдигат паднал носач а той да се клати на стола в лабораторията явно там му беше по интересно. 25 години не са малко и да 24 часа в денонощието на разположение защото все пак ми е зет . Накрая те изкарва некадърник и си вън и то със заплахи отправени за мен пред мои близки . Смело твърдя че днес Галваничен цех е една голяма подигравка особено след като разбрах кой е начело в момента . Поредния който думата галваника и в книгите не е виждал камоли да знае за какво иде реч . И се очаква качество хахаха. И все пак благодаря . Всеки измъкнал се от тази фирма успява . На мен ми трябваше много ,защото айде за семейството но това не е и семейство . Та моя съвет ако не сте мангал или гъзомийник нямате работа там
С уважение Костадин Караджов

Започнах работа във фирмата 2018г като сортировач на пластмасови детайли. Развитие никакво, единствено се увеличи работата, а за пари не се говори ( разбираемо, предвид че е най-ниската длъжност)
Ако отидете за сортировач бързо ще разберете за подмазвачеството, интригите, доносите и лъжите (и бързо ще разберете коя групичка ги създава)
Набираха хора за тампо принт и реших да опитам( заплащането беше по-добро и не си хамалин, както сортировачите). Не бях приета добре от старите работници, но такива неща не ме притесняват ( не съм отишла там за приятелства, а да работя). Обучението е 3 месеца, през които трябва да ви обяснят спецификата на боята, консумативите и различните детайли. Малко след мен започна момиче на около 20-25 години и можех да направя съпоставка как протича моето и нейното обучение. Много неща ми бяха обяснявани мимоходом, не минах през всички детайли, налагаше се все да питам по-опитната колежка Красимира.
Въпреки трудностите не се отказах, защото бях влезнала с желанието да се науча (и знам, че всяко начало е трудно).
Заплащането е за определена норма. Ако имате желание и възможност да напечатате над нормата ви се заплаща. Това ми хареса, защото съм работила в големи фирми на разценка и знам, че при желание и умения мога да заработя добра заплата.
В течение на времето се вижда отношението на отговорника ( Тони) към определени хора. Правят се забележки за разход на консумативи (тампон, клише или боя) сякаш някой си ги носи вкъщи, а не ги използва за изработването на скъпи детайли.
След 3 месеца мъжът ми също започна в тампон-печат.
Усещаше се недоволството на една от по-старите работнички (Галина) че идват нови хора. Помагала ни е в началото, но след това не пропускаше да коментира, че заради новите работници не може да направи горница и губи пари. Въпросната Галина постоянно следи колегите си и после злослови на Тони. Позволява си да навиква новите сякаш тя е шефа.
Работата изисква внимание, сръчност и бързина, но за мен е увлекателна и ме амбицира. Започнах да се старая да правя над нормата(хем бързо да ми минава времето,хем да изкарам пари). Естествено това не се хареса на Галина, която се води най-бързата работничка ( явно незнаеща как се работеше на разценка в големите фирми).
За една година имам една забележка от отговорника Тони за некачествени детайли (за по-рядка боя). Приемам критики без драми и приех забележката, като започнах да следя още по-често детайлите си (има лупи с 10 кратно увеличение, с които следите отпечатаната фигура и гъстотата на боята). Когато имаше зор Тони ми казваше - Давай! Разбира се, че знаеше че често проверявам напечатаното. На детайл "Порше" (видимо излизаше зле напечатано, заради клишето, ми казваха - Хубаво е, давай,махни тази лупа, гледай само с просто око).
До края на март 2020 нямахме проблем и шефа плащаше коректно заработеното. Когато взимам заплатата си за март установявам, че липсват 190 лв от заработката ми, а на мъжът ми 150. Обаждаме се на отговорника Тони, който ни съобщава, че сме глобени по 100 лв за излизане извън регламентираните почивки, също и за некачествени детайли, съответно аз с 90 лв, а мъжът ми с 50 лв. На възражението на мъжът ми, че не сме излизали да пушим, Тони отговаря, че имало запис и за повече въпроси да се обърнем към изпълнителният директор - Тухлев, с когото били съгласували нещата. Аз твърдя, че за времето, в което бе обявено извънредно положение в страната нито аз, нито мъжът ми сме излизали в нерегламентирано време и такъв запис няма как да има. През останалото време самият Тони излиза на всеки час да пуши, настройчиците и ОТК, включително и уж стриктната работничка Галина(която 5 минути преди почивката е на кафе машината, яде в тампон печата, викала ме е в 21ч да изпушим по една цигара). Твърдя и че никой не ме е уведомил и предупредил, че имам некачествени детайли, за да знам къде греша.
Подадох си молбата за напускане, с мотив - Некоректно отношение и некоректни глоби. След моето напускане се започват плюнките - как постоянно съм работела без да ставам, как многократно съм имала брак, за който съм била многократно предупреждавана, как не можело да правя над нормата и да не е брак (явно само Галина може).
Щях да попитам Тони как, след като сме такива калпави и гледащи през пръсти на работата (по техни думи) ни извика спешно да изпълним поръчка за детайли Опел и Порше( които се водят трудни).
Защо, Тони, поверяваш скъпи детайли на некадърници, защо не ги даде на великата Галина?!?
Плоско скалъпени лъжи!!!
Аз вече работя другаде, където имам възможност да изкарвам колкото желая. Но пък няма да оставя лъжите да властват.

П.п. Ако желаете да се включите в този колектив - Успех. Запомнете само, че трябва много да се пазите от Галина и от протежето на Тони ( 20 годишна пикла, която по цял ден ще говори глупости и ще демонстрира близките си отношения с Тони, а той ще я гледа в захлас, неосъзнаващ че не му отива нито на годините, нито на претенциите).
Успех! ;)

Не кандидатствайте за отдел пластмаси! Шуробаджанащината е на високо ниво! За да сте добре там трябва или да сте нечия любовница, или да лижете подметките на шефската любовница. Заплащането е ниско- 750лв, с минимални осигировки, на трисменен режим. Ще ви карат да ходите в събота за смешните 39лв. Машините са нови, но въпреки това вредните миризми са доста. След година очаквайте проблеми със зъбите. Питейна вода няма, носите си я от вкъщи. Транспортна им е под всякаква критика - стар автобус, с който ще обиколите целия град, за да стигнете до работното си място.
В тампон-печат нещата не са по-различни. Трябва да се харесате на отговорника, който има само теоритични познания. Ще сте добре там, ако съе около 20-25 годишна и се лензите на отговорника. Трудно ще бъдете приет от старите работници. Единствено Николай разбира и ще ви бъде помощник.
Тъй като парите са под маста очаквайте в даден момент да има"глоби" без всякакви доказателства и предупреждение.
Потърсете си коректен работодател, а не тази фирма, която се подиграва с работниците си.