Wellnessstyle /img/frontend/nomap.png"

Не успях да разбера какво точно имаш в предвид изкажи се последователно.
Как така не са ти дали кола?Ти за чистач/ка ли си бил назначен там или градинар,пазач?
То в днешно време съкращения в коя точно фирма няма?В тази в която работя сега съкратиха 30% от служителите ,просто в момента се явяват в тежест според мениджмънта.
Не мога да разбера защо се изкривяват нещата,не че толкова ме интересува ама нека сме честни поне малко.

Надявам се че сега работиш в просперираща фирма ,която ти предлага висока заплата,кола (дано да е лукс),бонуси,премии и всичко което си пожелаеш.Ако и не изискват много и не държат на работното време и резултатите брой ме и мен.Давам половината от първата си заплата.Успех

На Христова мога да кажа че тя като управител и като търговец защото вече само Тя в софийския офис а преди не бяха то финансови мениджъри незнам какви още много шефове много нещо ама сега са си най-добре.Просто няма друга такава фирма.

Не знам дали има много фирми които да предлагат безплатен топъл прясно приготвен обяд на служителите си без значение от позицията на която работят.За великден всеки получаваше четвъртинка от агънце-пак безплатно , а за коледа по една пуйка -без значение дали сте шофьор или мениджър.
Не се сещам за друга фирма в която да съм работил и всяка година да сме ходили на тим билдинг ,една година даже със семействата,пак за сметка на фирмата.
Не че искам да вземам страна ,но нека сме обективни по форумите ,нека кажем и хубавите страни на фирмите в които сме работили или работим.

Здравейте на всички, които са изказали мнения тук. Впечатлена съм от директния негативизъм, който лъха, но нещата не стоят точно така...
Бившия колега "коко локо" явно е работил в друга фирма, защото половината от нещата никога не са били във формата, която той поднася: Никога, на никого, не е обявяван лимит за гориво, например. Привилегия е, че служителите може да ползват служебните автомобили за лично ползване, за което е нормално горивото да бъде платено от служителя, нали така. Ако някъде си возиш децата, или гаджето никой не е длъжен да ти плаща.
За удръжките също не мисля, че стои така въпроса, а пък за работното време, направо е смешно - абсолютно всеки си спазва работното време и почивките и офиса в 17:30 вече е празен. Не сме имали колеги (търговци), които да работят - не по 12 часа, а по 9 часа даже. А всеки, на който се е наложило overtime (например по време на командировка или провеждане на курсове) си е ползвал тези надработени часове.
Аз, като управител на фирмата смятам, че винаги има какво още да се желае, и ако някой от така наречените "бивши колеги", има доблестта да даде неанонимен или поне коректен съвет, ще се радвам, да го чуя. Но да се хвърлят неоснователни клевети, не мисля, че е редно.
А на клиентката от Бургас ще съм благодарна ако се свърже с мен в офиса, за да обсъдим кой с какво я е "изцедил" и ако има нещо с което някой от колегите не е бил коректен, ще се реваншираме.

Благодаря за всички мнения във форума

Заплащане: всеки започва с големи обещания, като се говори за големи цифри /като се има предвид стандарта на живот/ с течение на времето реалноста е съвсем друга.
Има купища удръжки... за каквото се сетиш: проблемни клиети /ти плащаш/,от заплатите се удържат и осигуровките/т.е. ти си ги плащаш/

Уважение: нулево.

Привилегии: Отпускат ти сл. GSM с лимит /недостатъчен поне не и за мойта длъжност/, гориво/ ако превишиш - плащаш/, кола/ако решат че си заслужил/
Ако това може да са привилегии /защото на края излиза, така че Ти пак си ги плащаш сам/а/ за всичко! В Случая Аз Бих Пасувал/а!

Съотношение работа / свободно време: Свободно време...това е дежа вю.. ако можеше там да спиш най-добре.../работен ден от 12- 14 часа/ как ви се струва?Е как да откажеш на такова предложение!?

Потенциал за развитие: дават ти, но в момета, в които започваш да надигаш било то глас или глава ставаш неудобен и си вън от играта по един или друг начин.
За да се развиваш там трябва да си като марионетка на конци, ако не си...хвърчиш

Колеги: както на всякъде има и свестни хора, с които си заслужава да работиш/и да създадеш приятелства/, но това са едва 30 % /даже може да съм дал/а много/

Работна среда:напрегната, изнервяща, провокираща за създаването на конфликти в различните отдели и различните личности.

А за Положителния кометар съм сигурен/а, че са дело на служител с изпълнителни длъжности във фирмата, защото не познавам нито един бивш служител, който да съжалява, че е напуснал
Моя Съвет е: не хабете нервите и кадърността си за тях, защото няма кой да ви оцени!

фирма която гледа да те изцеди максимално за кратко време и после кой откадето е

Йода, не мисля че определена ситуация, свързана с конкретни хора определят политиката на фирмата. Условията, които се предлагат от собственика за служителите на холдинга са доста добри. Всъщност смятам, че са много малко собствениците на фирми, които мислят за удобството на хората, така както е в холдинга.

Заплащането зависи от това на каква длъжност си (600-800 лв), уважение не бива да търсите, т.к. в тази пародия на фирма се плетат само интиги, нямате абсолютно никакви привилегии. Също така не бива да очаквате че там можете да имате някакво развитие. Не си заслужава да се започва работа на такова място