Си Ес Си България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Си Ес Си България ЕООД

А как стоят нещата с бизнес анализаторите във фирмата? Няма как да няма разлика в начина им на работа от този на програмистите?

Заплащане: Само началната заплата е добра,после може да си киснеш на нея доста време,докато не ти я вдигнат.Изключват се увеличението около 8-10 процента,което е съобразено с инфлацията.
Уважение: Хем го има,хем го няма!Всеки е сам за себе си,което е нормално за голяма фирма.
Привилегии:Почти няма-40лв ваучери за храна и не се сещам друго...Ако четат ХР-ите поне карта за транспорта да се дава или некви минимални пари за гориво.
Фирмена сигурност: Засега голяма.Просто с това дето се занимават доста малко хора биха си губели времето.Да живеят консултантите или там дето продават тоя продукт за такива пари!
Съотношение работа / свободно време:8+1 часа си там,така че няма мърдане.Не че не може да си ходиш по-рано или идваш по-късно,но пак си седиш.
Потенциал за развитие:Реално няма само в заплащането.Е някои хора смятат,че като пътуват в чужбина и разполагат с 50Е командировачни са стигнали върха...
Местоположение:Лично за мен отвратително.Сградата на София Прес.
Колеги:Е тука всички са готини,няма лабаво! Особено е приятно да видиш красиви мацки по комунистическите коридори...
Работна среда:Няма напрежение или поне е доста ниско,а и заради колегите работната среда е на 6.
Още малко и свършвам:Реално да се чудиш как този малоумен софтуер изхранва толкоз хора:). Може ли да има в него кога ще идва мензиса на касиерката,а да няма или да са на супер нереално място други важни неща...Забравих да кажа,че продукта е софтуер за Застрахователни компании най-често...
Като начална заплата може да се посочи интервала 800-900лв като няма значение дали си имал опит или да!

Лично аз съм изключително доволна ( да не казвам прекалено голяма дума де:)) но откакто работя там ми вдигнаха три пъти заплатата:два пъти увеличението не беше много голямо, но третото увеличение си беше сериозно, разбира се след атестация на работата.
Иначе нямам оплаквания; само сградата е гадничка, е има какво да се желае- крайно време е да се увеличат чековете за храна, че с тези 40 лева сме за никъде:)

Здравейте, някои може ли да ми каже след колко време са му повищили заплатата от както е започнал - 2, 3 месеца и с коклко % долу горе?

Работя във фирмата от около 10 месеца. На мен лично стартовата заплата ми допадна, имайки предвид времето което се отделя за обучения. Имах възможност да ходя два пъти в командировка в Париж. Командировъчните стигат :)) Колегите са супер хора, никой не се надува излишно. Когато съм имал запитване, никой не ми е отказал да ми обърне внимание. Сградата наистина е стара, но се строй нова. По принцип има премии, но за тях се изисква работа :))) премиите варират в зависимост от количестото добре свършена работа. Това което ме кефи е че няма никакъв сртес на работното място. Никой не те следи сали си закъснял с 1 минута за работа, като имаш такава, сам си оставаш и си я вършиш.
Осигуряването наистина е на пълна заплата, което си е супер. Заплатите са навреме. Правят се тийм билдинги 2 пъти годишно, партитата са супер.
Местоположението е супер удобно, но това е доста субективно. Определено се чувствам сигурен във фирмата и засега нямам реални причини да напусна

Българска

последно фирмата българска ли е или френска!?

Нещо за QA,знаете ли?

Ако си мацка, готина, напъпила, имаш всичките шансове още на вторият месец да станеш тим лидер на банда закоравели програмистти прописали код цял живот, и на всичкото отгоре със странните мазохистични желания да бъдат управлявани от маце дето даже и не знае как да си пусне компа :)

мен ме интересува как са мениджърите там? Кой ти скача на главата и кой не? Понеже кандидатствах и се поинтересувах от имената, кой е всъщност големия шеф - ... .. ... ... ... Ако отида на интервюто какво да очаквам? Кой ще си говори с мен?