Си Ес Си България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Си Ес Си България ЕООД

Дайте някакво четиво за Graphtalk

Аз искам да попитам как се провежда обучението след като те вземат на работа в отдела с GraphTalk ?

Кандидатствах във тази фирма като  Junior Software Developer.Моля кажете нещо повече за офиса им във Варна.Благодаря предварително!

1 точка

Работя в тази фирма от 4 години и честно казано нещата вървят все по - зле. Ако си търсите работа, където да се развивате не е това мястото.  Но ако търсите сигурност, почти никаква работа и спокойствие, граничещо със затъпяване то сте добре дошли.
Заплатите са ОК за туко що започващи работа, но много често след това се случва да те забравят и да трябва да преследваш мениджърите, докато просто не им писне и извинението е " ами аз пак съм те забравил ", което няма как да не ви подейства стимулиращо и да ви убеди колко ценен сте за фирмата. Мах като развитие е да станеш team / project leader, което не е кой знае какво постижение тъй тако често не е обвързано със способностите на човек.
Социалните придобивки са чекове за храна и здравна застраховка.
Относно местоположението - това е най-безумното, няма адрес и е много забавно, когато се опитате да получите нещо по куриер или просто да си викнете такси. Иначе новата сграда е сравнително добра, има работещо кафе и джаги ;).
Колегите са готини, макар че напоследък и там нещата се променят, за което можем да благодарим на HR отдела.

По длъжност се водя програмист, макар и да съм по-скоро тестер.
3 години стаж с мрънкане на шефовете на всеки 6 месеца, че пак са забравили да индексират заплатите - заплата 1800 с бонусите за храна и т.н
Работа няма по цели седмици. Офиса в Сф е ОК макар и да мяза на болница вътре , във Варна е на отвратително гадно място.
Уважение има, но трябва да се бориш за него. Шефовете от всичко най-много обичат да се скатават от обещанията и задълженията си, затова редовно трябва да им се напомня. Нещо като депутатите са.
Колегите са супер, макар и да понамаляха :D
При първа възможност и аз ще се махна.
Потенциал за развитие ще има след време , като стане ОБС наистина част от CSC.
ПП. Забравих да споменан масовия бедстващ кретенизъм сред бизнес хората и проджект мениджърите които ръководят от чужбина. Там нещата са плачевни.

Здравейте, някой има ли представа как се става консултант в тази фирма и дали са необходими знания в програмирането, езици и т.н. Другият ми въпрос е дали без познати човек може да започне работа там.
Благодаря Ви предварително:))

Доколкото знам не работят точно с Java, а с някаква готова система писана на Java и тъй като искам да се развивам с Java не знам дали тази работа ще е подходяща за мен....въпреки че съм Junior

В момента работя и не се оплаквам - заплатата е добра, натоварването е само ако си го поискаш .

Кандидатствах за работа в тази фирма като junior java програмист. Бихте ли ми казали вашето мнение за фирмата

Всеки казва заплатите с ниски/високи, но какво значи това? Критерийте за заплата във Варна е съвсем различна от тази в София. Каква е заплатата на един junior? Чух преди година, че са 700-800? Още ли са толкова и това бруто ли е или чиста?