Сосиете Женерал Експресбанк АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Район р-н Одесос, БУЛ. ВЛ. ВАРНЕНЧИК, 92&markers=Варна,Район р-н Одесос, БУЛ. ВЛ. ВАРНЕНЧИК, 92

Сосиете Женерал Експресбанк АД

Работих известнно време в отдел човешки ресурси в ЦУ Варна. Изключително некомпетентни и ограничени служители. Началничката на отдела Радослава Кроснева образована само по документи. Останалата част от отдела с родствени връзки и много ниско ниво на интелект. Там може да работи единствено човек без самоуважение за 500-600 лв. и нискък коефицнт на интелигентност. Условията са под всякаква критика.

Отвратително отношение в клона във Варна до ЖП Гарата. Не стига че не си знаят работата и ме карат мен да им казвам, но и след това като се установи че има грешка казва че вината била в мен?!? Госпожо Атанаске, научете се какви са ви задълженията и тогава претендирайте за нещо!!! Никога повече няма да стъпя там!

Ако сте клиент на Societe Generale Ви очаква ОТВРАТИТЕЛНО отношение и лошо обслужване! Имат и един офис, в който така мирише на ПОТ, че щях да припадна! Добре дошли в Европа!
Служителите в клоновете в Пловдив са до такава степен ОТВРАТИТЕЛНИ, че бият и бългаските банки по наглост! Бъдете готови да чакате на опашка 45 минути, за да си изтеглите парите и разбира се касиерът ще Ви говори на "ти" въпреки няколко хилядите лева, с които разполагате. Да не споменавам, че някои красиви но глупави госпожици ще спорят с вас за всяка дреболия и никога не се извиняват, когато сгрешат или не си свършат работата! Днес затворих и трите си сметки при тях! КРАЙ!
Живял съм в САЩ и съм бил банков служител там: касиер, главен касиер и заместник мениджър на банков клон. На такива простотии, лъжи и протоворечиви изказвания не се бях натъквал. По-добре си дръжте парите в буркан, че да не ви развалят настроението тези простаци.
Николай Христов, M.B.A.

напълно некоректни, повечето хора работещи там не си разбират от работата а заплащането е под всякаква критика