Unicoders LTD /img/frontend/nomap.png"

Няма да дам числова оценка за фирмата, защото не съм работил там, но имам много силно (отрицателно) впечатление от А. Б. (е. шеф). Няма такъв човек. От 100 километра му личи, че е или луд, или е супер неадекватен.

Ако го слушаш, излиза, че фирмата е по-велика от IBM, Microsoft, SAP, Oracle и от всички фирми в България и Израел, взети заедно. Били изсмуквали хората от САП, плащали по 3000 лв. средна заплата, специалистите им били светлинни години над останалите фирми, взимали всички израелски проекти, пишели ги по-качествено и на половин цена спрямо конкуренцията и такива глупости. Имали 1000% растеж на година и едва щели да купят Сайънт, Сирма и Мусала Софт, понеже се носели слухове, че са по-добри фирми от Уникодерс.

А. приказва като хипнотизиран, няма начин да не се забележи, че преувеличава и че се излага. Като дрогиран е, не можеш да вземеш думата от него и всяка негова дума е неадекватна. От 100 километра личи, че фирмата е кофти, продава с подлъгване на клиенти и естествено не уважава служителите си.

Бях на интервю във фирмата и случайно се срещнахме с А.. Добре че така се получи, защото можеше да започна там. По-късно лично се убедих, че не се си спазва обещанията и говори празни приказки. Не бих работил за него. Който го познава, знае за какво става дума. Убеден съм, че фирма, ръководена от такъв човек е измамна и атмосферата не може да е добра.

Ще почна от пред назад
работната среда е изнервяща;
колегите: Постоянно имат нещо да премълчават и не го казват... дори демонстративно ти показват премълчаването
местоположение: малко е накрая на света и неудобно място - хубава сграда но докат стигнеш дотам а докат си там си като изолиран от София
Потенциал за развитие: няма;
Свободно време: малко криво те гледат като си тръгнеш в края на работният ден и ако не поостанеш малко до кум 9-10 часа.
Фирмена сигурност: Няма;
Привилегии: За тези които стоят до кум 10:00 вечерта или които идват събота; може би трябва да поясня - събота и неделя се почива но са отворени за всеки и дори ти се намекват като не се заплаща работата през тях;
Уважение: няма;
Заплащане: горе-долу; работих и за повече преди;

Независимо какво се говори за фирмата, има 80 човека, които по една или друга причина работят в нея - това не е никак малко - и явно тези 80 човека са доволни от това което фирмата предлага като цяло. Има както положителни и отрицателни неща, но така е на всякъде. Въпрос на лични приоритети и интереси.

Заплашане: бива
Уважение: ако да те лъжат нагло в очите е уважение. евреите уважават само парите
Привелегии: баси! спряха да купуват дори кафе! за какво говорим вобще!?!
Фирмена сигурност: колко сигурен може да си ако не ти плащат социалните усигуровки 1 година?
Потенциал за ... : само за студенти
Колеги: някой

Nishto polojitelno

Kolegite sa mnogo gotini, no za rabotnata sreda ima mnogo da se jelae. Ne e lesno dostapno kato mestopolojenie.

Edinstvenia problem vyv firmata sa shefovete i PMte.

Заплащае - става.
Уважение - ако обичаш тупане по рамото , ако стоиш до 11 вечерта имаш всички шансове.
Привилегии - никакви.
Фирмена сигурност - Нямам мнение по този въпрос
Потенцял за развитие - само за хора без опит.
Местоположение - по скоро неудобно.
Колеги - става.
Работна среда - зле.

Става ако "особеностите" на средата не ти пречат.

Ами не е чак толкова зле колкото пише по форумите