Jordan Sheppard /Джордан Шепърд ООД /img/frontend/nomap.png"

Jordan Sheppard /Джордан Шепърд ООД

Българи са собствениците на фирмата. Марк го използват повече за създаване на имидж. Идва за провеждането на интервшютата и го представят като съсобственик. Процедурите са им тромави и фирмено израстване едва ли ще има. Целта на създаването на фирмата е пране на пари на известния бизнесмен от близкото минало Маджо.

Току що имах интервю с Mark Pennington. Меко казано не съм доволна. Зададе ми 10000 въпроса и накрая, когато ме попита имам ли въпроси, аз исках да знам ориентировъчна заплата. При което получих следния отговор: "Ами аз не съм точно запознат с българския пазар, така, че не мога да ти кажа точна заплата, но ще е доста по-малко, отколкото това, което си получавала на предната си работа." (т.е. 1400 чисти). Не ми даде никаква възможност да задам останалите си въпроси, просто ми каза "Г-ца ХХХ ще се свърже с Вас, за да насрочим второто интервю. Беше ми приятно, лек ден!". Не че нещо, но това да не знаеш за колко пари ще работиш, само при нас в България го има. Навсякъде по света ти дават поне някаква ориентировъчна сума. "Не съм запознат с българския пазар" беше изключително плоско измъкване. Не знае колко плаща на служителите си, така ли? За пръв път пиша коментар тук, но си правете изводите. Честно казано, ако не изплюят камъчето с точна сума, няма и да отида на второ интервю.

Заплата 940лв, като тя ти е казана още на първото събеседване. Няма място за уточняване.
Първо интервю - по телефона, за да се прецени кандидата. На мен ми направи впечатление, че цялото интервю протече като съдийска защита, защо аз въстност ставам за позицията. Човек от среща че опитваше да ме убеди че май не ставам. Малко странно, ако мислеха че не ставам да ми бяхва пасвали на СВто
Второто интервю - на очи и е по-подробно, като също включва изпълнението на задача, която служителите изпълняват всеки ден. Добра инициатива, само че да предложа малко повече инструкции да се дадат.
Място - в  Центъра на София.
Процес на кандидатстване - мнооооогооооо дълъг. Аз кандидатствах и до две седмици бях минала и двете интервюта при което предстоеше още 4 седмици решаване. М

Заплащането е точно това, което си поисках. Има абсолютно коректно отношение и уважение от страна на работодателя. Намира се в Лозенец - тоест удобно място, а колегите и работната среда са много приятни. Потенциал за развитие има преди всеки един човек, който покаже умения и прояви желание да се развива. С две думи - в бранша Човешки ресурси е вероятно най-приятното място за работа!