enco vending /img/frontend/nomap.png"

Много работа , малко пари!!!
Колкото и да се напъваш , си виновен после!
Заплащането е малко над минималното за страната.
Отпуска можеш да си вземеш когато те преценят , а не когато ти е нужна!
Много са зле!

Тягостна атмосфера!!!
Един от шефовете все седи на дивана в щоурума през целият ден, като куче пазач!По зле е от арест със надзирател!Нямаш право на мнение. Миродавно е мнението на човека седящ на дивана.Често този раздава правосъдие и без вина виновен според настроението му.Най вероятно това е заръка от Биг Боса. Ми то при тези уволнения само на работници и многото шефове скучаят. Нерви и напрежение все.

Изключително ниско ниво на провеждане на интервю,липса на всякакво корпоративно поведение.Тотална неграмотност в подбор на персонал и ако някой очаква featback от въпросната фирма надали ще го получи,след проведено интервю.

Много са зле. Светлинни години назад. Чудно е, че изобщо се правят ръстове и се развиват. Като всяка перачница на пари всъщност и тук се симулира дейност. Ако очаквате да направите кариера тук или да разгърнете потенциала си, това не е вашето място. Няма кой да оцени качествата ви. Нивото на управляващия персонал е доста ниско. Организационната структура се гради върху родословното дърво на служителите. Всички роднини на собственика и съдружниците му са част от екипа - майки, бащи, лели, братовчеди, дъщери, зетьове. Място за нововъведения няма. Та то някои хора дори не знаят как да напишат мейл, не са чували за елементарни неща като употребата на пощата, офис пакета и т.н.
Електронната поща се ползва, за изпращане на Заповеди и Глоби. Тъй като част от заплатата ви се превежда само по банка, а останалата част е абсолютна неизвестна, то от нея се приспадат глоби. Глоби за какво? Е, как за какво?! За каквото се сетите.
Не ви се плащат осигуровки върху цялата заплата съответно. Допълнителни бонуси няма.
Положителни страни - ако търсите работа на село далеч от града и цивилизацията, ако обичате да пътувате, ако нямате нищо против да ви лъжат, то това е вашето място.

много началници,малко работници,никаква организация на работата,има нещо положително-купоните са им хубави

Фирмата е много добра,пари се изкарват... Работя повече от една година и ако претегля на кнтара лошото и доброто,все пак повече ще излезе доброто.като цял отношение към персонала не е лошо. Разбира се има косури,както и в многото Бг фирми,а иманно липса на достатъчно добра организация на работата,липса на връзката между отделите и много други дребни работи,но тези неща спират самото развитие на фирмата.нищо повече не мога да добавя към това...

Не намирам никакви коментари за Енко Вендинг.
Интересно ми е някой знае ли нещо повече по отношение на условията на труд и заплащане - обявява се една заплата, а осигуряването е на значително по-ниска сума. Това не е ли съмнително по отношение на реалната заплата, която се получава в крайна сметка (възможни отдръжки за какво ли не, глоби та дори и по лично усмотрение)?