Босико - Пи ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Велико Търново, БЪЛГАРИЯ, 18a, вх. 1, ет. 3&markers=Велико Търново, БЪЛГАРИЯ, 18a, вх. 1, ет. 3

Босико - Пи ЕООД

Бившият служител Румен беше назначен като конструктор във фирма "Босико". Пое професионален ангажимент да конструира изделие (ролетна врата за обект МОЛ-Варна с нестандартни габарити ВхН=13,5х4,8 метра, една от най-големите в България). Вместо техническа документация за изработката и монтажа на това сериозно съоръжение, представи "ксеро-колаж" от компилация на етюди от хартиени изрезки. И на базата на този "пъзел"  очакваше обещаните възнаграждения! Тази "уникална" документация пазим в архива на фирмата и един ден ще намери място във фирмения музей :))). Дано си е взел поука и да се е преквалифицирал, че тежко на бъдещите му работодатели!

Не си губете времето с тази фирма. От там пари няма да вземете никакви. При започване на работа на обещанията са много силни, а когато дойде време за заплати се крият като мищоци. Никакви условия за работа няма. Фирмата е пред фалит.

Е този РЕНЕГАТ го "държи " мъката по "Босико" от 2008 г.!
Тогава беше този рекорден брой: 16 човека!
А сега макар и с двама се постигат същите производствени резултати!

Някои бивши колеги от "Босико" забравиха бързо паричките, които им "раздаваше" г-жа Тодорова за: заплати, командировки, хотелчета и частни квартирки, гориво, надвишаващо реалните разходни норми на "скапаните служебни автомобили", които се оказва, че едни трябва да ги ползват (както за служебни, така и за лични нужди), НЯКОЙ ДРУГ (кой ли??) е длъжен да им ги поддържа!
Проклинаха на раздяла "Босико", а сега въртят опашки да се връщат!
И се оказва, че не само "Босико" не "умее" да оцени техните възможности, и продължават да "шарят" от работодател на работодател!
А да не коментираме измишльотините за  "договори без мокър печат"!

В Пловдив ф-ма "Босико"се подвизава на ул."Рогошко шосе"№10.Това е една алчна фирма ,не лоялна към работниците си в следнитепараметри:
 1-во:При изготвянето на договора не се спазват юридически текстове ,както са повечето договори на др.фирми,а се изписват ченорасписи на видовете  дейности ,не се изписва осигурителна заплата,нямат мокър печат,въобще мъчат се да те издокарат ,че си олигофрен.
 2-ро:тъй като има случаи монтажните дейности да се извърлшват доста извън града ,несе спазва закона за командировките:ком.заповед,командир.пари и др.
3-то:В производственото хале не се спазват никакви хигиени норми,работи се с вредности а никъде не става ясно това в заплащането.
4-то:Нямат и не се интересуват да раздават съответните средства по правилника за безоп.условия на труда.
Въобще ,пълна отврат и безхаберие.Не случайно имат актове по това направление,и от 16работника  от есента са само двама,нека да ти разправят ,че е криза.
Ето защо ЗАПОМНЕТЕ ГИ,ЗА ДА НЕ КАНДИДАТСТВУВАТЕ ПРИ ТЯХ за работа.
 5-то:Заплатите ги бавят дори с месеци под най-различен предлог.
 6-то:крият ти договора,защо ли?
Те са синоним на комплексарска фирма.

Служителите в офисите не получават заплати. Обещават ти някакъв процент от продажбите, който никага не ти дават. Стоиш 1-2 месеца и като не ти платят - напускаш. Шефа изобщо не отговаря на мобилния си телефон, заради многобройните рекламации на клиенти,които постоянно го търсят. Крие се както от клиентите така и от служителите си. Ако все пак ти отговори и успееш да го попиташ за заплата единствения отговор, които можеш да получеш е - каква заплата колко договора сключи този месец? Вие преценете дали искате да си губите времето....

Във фирма Босико-Пи не плащат заплатите на работниците. Не е препоръчително да започвате работа там, защото изобщо не се спазват първоначалните договорености. Първо ми казаха, че работното време е от 8 до 17ч, но в последствие се оказа, че се работи до 20ч. при това командировки не се плащат, а постояно се налагаше да пътуваме извън града. Колите са стари и се развалят по пътя.Работиш 2-3 месеца - не ти дават никакви пари и се принуждаваш да написнеш сам.

Здравейте кандидатсвах в една от обявите на "Босико" искам да знам, какви хора взимат по точно, каква е заплатата на човек от офиса и дали си заслужава да започнеш там работа.

Работя във фирма Босико-Пи от 3 години и не се е слючвало да не си получа заплата. Плащат се командировки. Осигурено е работно облекло. Понякога се налага да ползвам личната си кола за служебни цели, но горивото винаги ми се е заплащало. Има общи събрания на които всеки може да изрази мнение. Условията са добри.

Заплати няма. Работите в абсолютна несигурност. Има заплащане само ако има поръчки. Работите без никакви стимули-транспорт, храна и др. Плащате си всичко и накрая на месеца може дори и тези разходи да не си възстановите. Ползвате собствения си автомобил за служебни задължения, ако има такива.