Кассаба Системс ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Красна поляна, Квартал РАЗСАДНИКА, УЛ. ТРОЯН, 4, ет. 5, ап. 8&markers=София,Красна поляна, Квартал РАЗСАДНИКА, УЛ. ТРОЯН, 4, ет. 5, ап. 8

Кассаба Системс ООД

Здравейте на всички,
Кандидатствах за работа на позиция СПЕЦИАЛИСТ СЛАБОТОКОВИ СИСТЕМИ и в момента я има, то като цяло от 1 година като гледам все я има :Дддд. И по между дригото да вметна от написаното по-долу съм сигурен, че положителните коментари са написани лично от Г-н Касабов, такива сладки истории, че чак приказни.... са не реални.

Та да се върна на темата, а именно да споделя моето виждане от проведените интервюта в офиса на фирмата.

1. От начало ще чуете колко е велик г-н Касабов и че фирмата е в ТОП 3 на дистрибуторите за с-ми Видеонаблюдение и куп самохвални други приказки.
2. В обявата са написани куп умения, който няма да използвате там, там се монтират единствено с-ми за видеонаблюдение и предвид факта, че са 2ма техници, не вярвам да са кой знае колко големи системите.
3. Изисквания много - превилегии нула ! От казаното на интервютата разбрах, че по-скоро трябва да се раздавам и да живея с мисълта за тази фирмичка, да се работи в събота с неясен начин на компенсиране, доброволно да се остава след работно време и т.н
4. Ще бъдете осигурявани на минималната.
5. Заплатата, която ми беше предложена е 900 лв, предвид факта, че съм техник на СОТ и Видео със 6 г стаж в сферата, след 6-те месеца щяла да стане 1000 лв.
6.Тези прикази за колегите не знам как да коментирам, та те са 2ма техника и 1 секретарка и то техниците са едни и същи от години, кой заминал в друг град, кой в холадния... пълни глупости.
7. Ще се налага да правите неща от общ характер, било то в склада или да подреждате стока,опаковате и т.н
В общи линии не видях нищо хубаво в тази фирма, а както и шанс за развитие, би била полезна за начинаещ техник, който няма никакви познания в тази сферта, а иска да се занимава с такива системи, но знам ли тогава заплатата не ми се мисли каква ще е.. 550 лв с осигуровки на 4-часа...

Кандидат за работа бях
Увертюра - всичко в полза на фирмата. Колко работа има, как няма добри специалисти, големи абстрактни переспективи.
Привилегии - никакви!
Заплата - 1000лв. с осигуряване на минималната. Обещания за бонуси, проценти от проекти. Но само обещания.
Изобщо търси нещо, но не иска да плаща за него реалната му цена.

А вие, които пишете само хубави неща, бих ви попитал защо оценката за фирмата е само две звезди? Нали сте били доволни от всичко?

Казаното от "анонимен" е много коректно. От поне половин година тече обява за администратор на уеб сайт, изчезва обявата за около 2 седмици - месец в наааааай- добрия случай. Толкова ли не се намира "точният" човек или просто има нещо друго, което куца във фирмата и не се казва?!

Защо непрекъснато пускат обяви за администратор на уебсайт и специалист продажби и маркетинг? Поне от 4 месеца гледам техните обяви. Толкова ли не могат да си намерят хора?

Къци е страхотен човек и работодател. Работих за него почти 3 години и за съжаление така ни се стекоха нещата, че се наложи за заминем да живеем в друг град и напуснах. Колегите бяха млади и супер готини, нямаше интриги и в това отношение се чувствах много добре. Мога да препоръчам Кассаба Системс на всеки, който има желание да работи, цени уменията си и е готов да бъде част от страхотен и сплотен екип.

Къци е много голям пич.Истински ме е яд че послушах бившата си жена да заминем за Холандия, да изкараме големите пари у европата,ама така става ,като слушаш жената за работа...Ако си бях стоял на задника до сега сигурно щях да съм доста напред осбенно при такива свестни колеги.
Само мога да препоръчам компанията на всеки,който иска свестен работодател а не поредния мизерник, на каквито в България ще случите редовно. Ако сте млади и ви се работи това е мястото, ако сте скатавка няма, какво да правите там.Хубавото е че бонусите са за кадърност а не за това да ближеш задници на което сме се нагледали всички у нас.Още ме е яд че не послушах шефа и не останах на работа там, а вече ми е малко неудобно да се върна.

Здравейте, моля дайте малко инфо за тази фирма - защо е това постоянно текучество на хора при тях? Гледам, че през две седмици публикуват обяви за търговци в jobs-a ...