Булгарреклама /img/frontend/nomap.png"

Булгарреклама

1 точка от 13 мнения

Приятелката ми работи там!!! Аз мога да кажа единствено, че пожънах ужасни негативи от нейната работа, бих казал че не са преки, но са си направо ПРЕКИ.

Става в 6:30, недоспала, преуморена. Прибира се в 18:30 преуморена. Сутрин е неадекватна, вечер не по-малко адекватка. Събота отпочива уж, но чак неделя става за нещо. Има и моменти когато работят и събота и неделя!
Отпуската 20 работни дена - първите 10 идва на себе си! Жив свидетел съм... Аз лично не бих пожертвал личния си живот в името на такава фирма.
Работата е много, но е на моменти. От есента до края на май месец. После уж почиват мотаейки се в офиса.Много клюки. Много злоба. Заплатите категорично не отговарят на квалификацията и труда който полагат. 1000 и малко лева. Аз няма да издържа и 15 дена с тези пари при това само за храна, транспорт и лекарства. Другото не влиза в сметките. В крайна сметка мисля, че работодателя ще загуби немалка част от квалифицирания си персонал, но това си е частна фирма и всеки решава сам за себе си!

Интер Експо Център е свърталище на дребни душици, които си въобразяват, че са достигнали сияйни висоти в своето развитие.
Младият нов управител има нужда от консултанти(и то какви!), за да управлява, и от т.нар "приятели"(Д.Ф), които да шпионират служителите му. Те от своя страна са готови винаги да забият нож в гърба на ближния, да се подиграват и обиждат, за да се почувстват велики и да запазят правото си да разхождат късите си поли по коридорите.
Интер Експо Център е царство на лицемерието,подмазвачеството и нагаждачеството. Няма нищо достойно, справедливо и човешко в това място.
Надежда всяка тука оставете!

Всички коментари са верни, с изключение на единствения позитивен от Домино от 06.04.2011г.-абсолютна лъжа.

Откакто във фирмата дойде новият заместник управите, нещата много се промениха. Той е млад и амбициозен човек, работил в чужбина.
Мисли се много разчупено,отношението към хората е много добро.Работата е приятна, отношението между хората е колегиално и сърдечно. А ето и мнението ми за отделите:
1.Търговски отдел - екип от млади и амбициозни хора.Работят екипно и си вършат работата професионално.Независимо, че е криза, изложбите вървят доста добре.
2.Отдел маркетинг и реклама- млад екип, много креативни и доста натоварени.Те отговарят за маркетинга на всички изложби и на центъра като цяло.Това, което е написано за шефката на маркетинга е пълна измишльотина на една луда служителка от отдела, която беше уволнена за некомпетентност.Не познавам по-находчив, амбициозен и всеотдаен човек от нея-изключителен специалист.Ако не е тя, отделът отдавна да се е разпаднал, такъв какъвто беше преди тя да поеме поста.
3. Отдел Конгресен център-млади, находчиви,доста натоварени, но работят с голямо желание.Мероприятията са много, едно след друго, но се справят геройски.
4.Отдел проектанти - млади специалисти, работят бързо и в срок.

Някой с по-нови отзиви за ситуацията във фирмата?

Ами колкото и да не можете да намерите работа, не ви препоръчвам да работите там. Местоположението е под всякаква критика, трябва да се пътува по 2 часа ако не си от Дружба или близките квартали.Колегите са направо ужасни, не се създава никаква работна обстановка, има тук там свесни, но повечето се интересуват само от интриги и как да се наклепат един друг на шефа.
Шефовете разбира се, не мислят за нищо друго освен за собствената си изгода.
Просто положението там е потресаващо, и се чудя как съществува въобще такава фирма... :)

Опитаха се да направят нещо със заплащането, но май само си остана на приказки. Дават талони за храна, но от тази година намалиха стойносста им. Доста ниско е. Все се говори, че нява пари има кредити, а преди около половин година дойде от незнам къде си сина на ................. - веднага му се взе нова луксозна кола, даде му огромна заплата, ходи 2-3 пъти в месеца командировки в чужбина и т.н. Уважение - смешно е да се говори за такова. В тази фирма могат да ти крещят защото не ходиш по черните плочки във фоайето или защо не си изгасил лампите в тоалетната. Има едни досадни и скучни оперативки, на които ако се опиташ дори леко да засегнеш някоя роднина по-работен въпрос, моментално започват да ти крещят и ставаш \"черна овца. Единствените привилегии са купоните. А премиите, за които говорят не са давани вече година и досега бяха около 200-300 лева. Младите колеги са симпатични и свестни, но има огромно количество предпенсии или вече пенсионирани, които са закостеняли и буквално изперкали. За съжаление те са хората, от които зависи почти всичко за момента.

Здравейте, искам да предупредя всички които имат намерение да кандидатстват за някоя позиция в Булгарреклама. Трябва да знаете че негативните мнения по-горе са до голяма степен оправдани. Роднинските връзки са особено важни, повечето хора които работят там са роднини по между си.В това няма нищо лошо, стига да не се отнасят към другите без връзки зле, а те го правят. Повечето от ръководните длъжности за заети от изключително некомпетентни и мързеливи хора, които се занимават само с интриги и глупости. Отношението е под всякаква критика, особено ако не си роднина с някой от фирмата.Това много трови обстановката, иначе си има и добри страни дават купони за храна,лятно работно време.Но отношението към колегите, пък дори и от по-високоплатените позиции е направо ужасно. Възможност за развитие разбира се няма защото се развиват само хората с връзки, но май на всякъде е така

Е, не всичко е чак толкова лошо. Дават купони хората, отвреме-навреме премиални. Но зачитането на чуждо мнение е рядко явление. Много се отмята боса- не само за пари. Има и по-млади дето си вирят носа,без покритие, но са на този и онзи.Най-лошото е, че наистина има млади , на които не им се дава възможност да се изявят, а могат мнооого повече да дадат от себе си.

Нулева толерантност и незачитане на служителите, напрегната среда, невъзможност за комуникация с BOSS!!! Претенции за голямо ниво без покритие. Дребни душици.