М-Груп ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Стара Загора, бул.Цар Симеон Велики, 105, ет. 5, офис 3&markers=Стара Загора, бул.Цар Симеон Велики, 105, ет. 5, офис 3

М-Груп ООД

Работех лято 2019 в комплекс Хармони Суитс и бях много разочарован от отношението на началството. Излъгаха ме с парите, работех дълго време без трудов договор, лошо отношение към служителите. Въобще не препоръчвам да се работи в тази фирма. А после се оплакват, че не могат да си намерят персонал и никой не се връща там.

Пиша анонимно за да нямам проблеми. " На които не му изнася може просто да напусне " Да това и ще направя но след два месеца, да почне сезона и изчезвам. Както чувам маи няма да съм единствения напуснал. И какви двадесет човека са със стаж по две години, имаш петима доносника и петима дето стоят от няма и накади. Осигуровки върху минимална заплата и осем часова смяна с пет дневна работна седмица и два месеца изпитателен срок без договор. А в същото време смяната е дванадесет часа и двадесет и един дена месечно. Даваме извънредни и не казвай че ги пишеш на този които ги е дал. Досега извънредна смяна не ми е плащана. За да не пишем такива коментари вземи си върни борчовете. Когато започнах те мислих за сериозен но за три месеца ми стана пределно ясен. Коментарите са насочени към теб защото не фирмата е проблема а вие. Вие давате препоръките за бонуси и глоби. Към новобранците които ще дойдат в началото на сезона НЕ ДАВАЙТЕ ПАРИ И ИЗВЪНРЕДНИ СМЕНИ ще увиснете.

Немога да разбера,какъв им е проблема на хората,че коментират лични проблеми на други кора,какво ще постигнат с това,едно голямо нищо,само плюене и това е,господа анонимници,никой някой е изгорял,нито някой ще изгори от г-н Кипрев,нещата които се вършат за подобряването на условията на работа са много,защо не изказвате мнение по този въпрос ами сипете само пумия,къв ви е проблема,и кои сте вие да съдите,някой като има нещо да казва да го каже в очите на въпросния г-н Кипрев,а не да се крием зад анонимни профили,много е долно и подмолно да пишеш публично за проблемите на хората,това не е мъжкарско,през тази фирма са минали над 150 човека охрана,повечето не издържат на часовете,вярно е,лошото е че трябва да се стои прав през почти всичките 12 часа,но на който не му изнася може просто да напусне,Стоил бил такъв,Стоил бил онакъв,факт е че 20 човека са се задържали почти вече две години,какво значение има кой какво теглил,от кои кредитни институции,кой кого помолил за някаква услуга,питам какво значение има,фирмата е много добра и с голям потенциал,всичко върви добре,работата,уважението,въпросният г-н Кипрев колко пъти е отказал на охраната услуга която са го помолили,нито един път,винаги се е отзовавал,тези извънредни смени които се дават винаги са се връщали по 2 и по 3,г-н Кипрев не раздава парични бонуси,винаги когато обещае подобен бонус го обсъжда с управителя,след което управителя му го слага в плика,пари за униформи никога не са се давали повече от 55лв,и не ги е раздавал г-н Кипрев,а пак всеки управител слага въпросните 55лв на всеки в плика със заплатата,графици точни няма как да има преди лятото,защото всички тези стари работници имат по 20 дена отпуск който трябва да си вземат,и като започнат да се изреждат за този отпуск по трима четирима,няма как да не се въртят колегите на различни постове,нали трябва да покриват тези момчета които са в отпуск,изобщо повече не мисля да се обяснявам,най важното е че работата върви много добре,личните работи се обсъждат очи в очи,до сега 3 години никой не е имал проблем,сега изведнъж кампания правим срещу г-н Кипрев,изкарахме го лъжец и крадец,продължавайте да плюете,няма проблем,аз като гледам коментарите за всички фирми,хубаво никой не е написал.

Е за нещо поне не те е излъгал, че има задължения към кредитна институция. То по времето когато бях на работа в Хармони Сюитс беше взел заеми от всички бързи кредити. Половината заплата му се спираше за погасяване на вноските и доста служители бяха потърпевши от това. В началото на лятото пет момчета които бяха работели само един месец и още нямаха договор като видяха за какво иде реч си взеха заплатите и тихомълком си заминаха. Поне за заплатите са точни на първи или втори се изплащат, ами то защото не минават през Стоил. Такава дупка стана в графиците за смените, ама се замаза положението. Направо не ми се пише по темата че си развалям настроението, ама трябва да се знае що за началник ще имате ако заработите като охранител. Иначе като цяло не беше зле в М-ГРУП ООД

Защо не го написа този коментар преди половин година че сега и аз изгорях от господин Кипрев със сто лева. Трябвали му за да плаща вноска по кредит, щял да ги върне на заплата. Ама то минаха вече няколко заплати. Като попиташ какво става със заема такова увъртане почва че то работата си е ясна ще се пие една студена вода, ама "началник" охрана.

Забелязвам че фирмата Хармони Сюитс набира хора за охранители. Аз работех през 2016 изкарах една година а ме осигуряваха за половин. Искам да предупредя всички желаещи да внимават много, защото началник охрана Стоил Кипров е 175 килограмов лъжец и крадец. Ще ви изнудва да давате поне една извънредна смяна на месец която няма да ви заплати, защото тя е записана на негов човек. Смените са 12 часови и трябва да си поне 10 часа прав. От всички ново-постъпели иска заем в размер на две три надници които няма да върне. Графиците които изготвя са пълна каша, лично ми се е обаждал през почивен ден в 18:30 за да ми каже че в 19:00 съм нощна смяна. Този "началник" присвои отпуснатите пари за униформено облекло които трябваше да ни изплати, 25 човека по 70 лева, хайде да ги сложим 20 човека защото другите 5 са негови хора с които си прави схемите. Не-знам защо Директорите Тихомир Колев и Неделчо Колев го търпят.